Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó megnagyobbodás...

Nellnell kérdése:

Nyirokcsomó megnagyobbodás mitől lehet? Volt már valakinek hasonló, mire számíthatok a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az orvosomnál, mivel 1-2 hónapja a jobb nyirokcsomóm megnagyobbodott és kemény is, a bal változatlan/normális. Az orvosom meglátása szerint nem kéne ennyi idősen (17) ekkorának lennie (kb. kicsit kisebb mint egy golflabda) így elküldött nyaki ultrahangra.
2013. máj. 7. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Huzatot kaptál?
2013. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja kapott a jobb fülem huzatot
2013. máj. 8. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Apának(40) is megduzzadt.Ennyi idősen tényleg nem kéne akkorának lennie.
2013. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hol van ez a nyirokcsomó pontosan? Lázas voltál mostanában? Éjszaka tapasztalsz izzadást? Esetleg fogytál mostanában vagy nem vagy fáradékony? Kutya, macska nem harapott meg vagy karmolt meg?
2013. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az állam alatt és egy kicsit jobbra, ezért hittem eleinte, hogy mandula, de nem. Egyáltalán nem voltam lázas, igen néha arra kelek, hogy nagyon melegem van, és nagyon sokszor fáradékony vagyok de az már rég.

Állatokkal nem keveredtem összetűzésbe!

2013. máj. 9. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elég régi már a kérdés, és bocsi az offért, de érdekel, hogy mi történt! Mit mutatott ki az ultrahang? Elmúlt azóta?
2014. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!