Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Laktóz intolerancia. Milyen...

Laktóz intolerancia. Milyen gyógyszert, kezelést, táplálkozást igényel? Mennyire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam ilyen laktózintolerancia kifújásos teszten és ott egyértelmű volt a laktóz érzékenység. A dokival nem tudtam még beszélni, egy hét múlva megyek.

2013. máj. 15. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van még egy kis enzim aktivitásod akkor a savanyított tejtermékeket lehet, hogy tudod fogyasztani.

A Lacase tabletta jó,tejtermék fogyasztása előtt kell elrágni. 2 dl tej tejcukor tartalmát tudja 1 tabletta lebontani, ennek megfelelően kell alkalmazni.

A gond az, hogy ma már adalékanyagként sok mindenbe beleteszik a laktózt, szalámikba, májkrémekbe, majonézbe stb, amiben szerintem semmi keresni valója nincs.

Érdemes utána nézni, mármint vásárláskos szorgalmasan olvasgatni az apró betűt.

2013. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2013. máj. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!