Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az normális ha mandulaműtét...

Az normális ha mandulaműtét után 9nappal is iszonyúan fáj a torkom?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta átlagosan 4-5napig fáj, megnézte a torkomat nem látott benne semmit. Egyszer bevéreztem az 5.napon, de elvileg a képződő védőréteg nem sérült meg, akkor miért fáj még mindig? Már nagyon idegesít, szeretném végre élni az életem, normálisan aludni, enni, beszélni...

2013. jún. 14. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nekem több hétig fájt
2013. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt kb 2 hétig, és még utána is érzékeny volt savas dolgokra (paradicsom, savanyúság, stb). Fájdalomcsillapítot lehet bevenni 9 nap után is (nekem kellett).
2013. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én már 28 cataflamot beszedtem és azt is úgy ahogy bírtam, a kórházban töltött 3éjszaka alatt 1percet nem aludtam:S

A 2hetes ne végezz fizikai munkát szabály ilyenkor is vonatkozik? Ugye nem kell még tovább várni sportra/nemi életre?

2013. jún. 14. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt korban nem gyógyul olyan gyorsan az ember mandulaműtét után. Türelem és a Cataflamot cseréld le, mert az szteroid és már 2 hétig sem kellene szedni! Nekem is csak később mondták...Jobban leszel napról-napra!
2013. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mire cseréltessem le?
2013. jún. 14. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Aspirin, paracetamol, stb, valami, ami gyengébb.
2013. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2napja volt az első nap, amikor már nem egyáltalán nem fájt, végülis csak 27napig fájt az ígért 5helyett... Ráadásul mostanában folyton köhögési ingerem van és a szénsavas üdítőknek, de még a víznek az íze is rossz

Jól megszívtam:/

2013. júl. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!