Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért betegszik meg folyton a...

Miért betegszik meg folyton a gyerek a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Két hét bölcsi után mindig orvoshoz megyünk...

2013. jún. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan erős az immunrendszere, hogy le tudja győzni a közösségben lappangó vírusokat.
2013. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.A bölcsiben több baktériummal vírussal találkozik mint "csak" otthon.

Az immunrendszere erösödik.

Ez az oviba indulásnál is így van.

2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget voltam beteg az oviban. Aztán általános iskolában is minimum háromszor egy évben. Most, hogy végzek a gimivel, kb egy éve csak egyszer hiányoztam, de többször voltam beteg. Van, akinek nem olyan erős az immunrendszere sajnos.

De nagy eséllyel meg fogja szokni, és akkor ritkábban lesz beteg. :)

2013. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár az én lányom majd csak ősztől kezdi, de én már meg is fejtettem: ugye csak orvosi igazolással lehet visszavinni a többiek közé. Szóval, ha enyhe náthás a gyerek, mennetek kell a rendelőbe azért, hogy ezt a doki állapítsa meg. Ott szépen összeszedi a valóban betegektől a víruskákat. Egészségesen visszaviszed a közösségbe, majd 2 hét múlva előtör belőle ismét egy valami. Szerintem ez lehet. (a többi szülő hanyagsága mellett, akik betegen is beadják)
2013. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!