Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt hiszem megfáztam, hogy...

Azt hiszem megfáztam, hogy kúrálhatnám ki magam gyorsan?

Figyelt kérdés

Szóval fáj a torkom,folyik az orrom és kicsit köhögök,néha tüsszögök is.Lázam nincs.Suliból nem fogok hiányozni,ha nem muszáj,mert most kezdődik a félév előtti nagy hajrá(persze,ha belázasodnék akkor nem megyek suliba).Szeretném pár napon belül kikúrálni magam.

Sok mézes,meleg teát iszok,mentolos cukrot eszegetek,inhalálok,infra lámpázok.

Ezenkívül valami tipp,ami tényleg gyorsan hat?

14,5/L


2009. nov. 29. 11:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Hosszú újjuba aludj ( pulcsi,hosszú gatyesz ) takaró, és izzadj :)
2009. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymás pirítós (csak ha az evést követően 4 órán át nem kell menned sehova), citrom leve (kifacsarod a citromot és megiszod a levét, ha nagyon nem bírod, akkor hígítsd fel vízzel (C-vitamin bevitelről gondoskodik, ami erősíti az immunrendszered, még mielőtt jönne a sok okostojás, hogy a C-vitamin semmit nem ér)), pihenés (nem muszáj aludni, de ne végezz különösebb fizikai munkát), majorannás tea (2 kiskanál majoranna, pici kamilla, kakukkfű, 3 db fahéj, 2 dl forró víz, egy nagy evőkanál méz) ha érzed, hogy fel köhögnéd a slájmot, de csak szenvedsz a köhögéssel, afféle köptető.
2009. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha már este rosszul érzem magam, megiszok egy Neocitrant vagy valami megfázás elleni forró italt és lefekszek aludni. Persze jól betakarózva.

De előtte egy jó forró fürdő is segíthet :)

2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!