Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 4-5 napja van 2 afta...

Már 4-5 napja van 2 afta szerű a számban. Tegnap voltam szájsebészeten és a suspensio anaestheticát írta fel az orvos. Valaki használta ezt ilyen tünetekre?

Figyelt kérdés

Pont a szám sarkában, be van dagadva, enni, inni, aludni és beszélni szinte nem tudok. Próbáltam kamillával öblögetni, ecsetelőket, de semmi sem segített.

Olvastam, hogy fájdalomcsillapító hatása van, de azt nem tudtam meg, hogy segíti-e az aftáim elmúlását vagy csak megkönnyíti az eviselését.

Tegnap este óta öblögetek vele - nyilván ilyen rövid idő alatt nem fejti ki hatását -, de egyik pillanatban mintha javulna a seb, a másik pillanatban meg mintha nagyobb lenne.



#afta #suspensio anaesthetica
2013. júl. 12. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!