Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Csütörtök délbe jött meg a menstruációm és aznap este ment a hasam.Másnap rossz volt a közérzetem, megint ment a hasam és estére be is lázasodtam.Tegnap délután kb. helyrejöttem csak egy valami nem stimmelt: a mellem és a köldököm közötti terület, vagyis a hasam felsö része "nyillalt".Ma is éreztem de csak óránként vagy ritkábban, reggel is ment a hasam de gyógyszer hatására elmúlt.Nem tudom mitévö legyek, mert nagyon rossz érzés ez a nyillalás, 1x régebben éreztem így, mikor éhgyomorra kalciumod-d3 vitaminos vizet ittam.Ma este egy ilyen nyillalás során szénsavas ásványvizet ittam, melynek hatására muszáj volt leüljek és 1 percig meg se tudtam szólalni, ûgy mart.Nem tudnátok, hogy mi lehet a bajom? Holnap-holnapután megyek orvoshoz, de jó lenne mégis tudni, hogy ez a menstruáció miatt( sosem volt ilyen) vagy esetleg más miatt?

2013. jún. 16. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a menstruációdhoz, bár okozhat hígabb székletet/hasmenést, de nem ilyen mértékben! Lehet hogy valamilyen bélfertőzés, diétázz, és minél hamarabb menj orvoshoz! Jobbulást!
2013. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!