Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Mit tanácsol...

Mi lehet a bajom? Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hónapja folyamatosan torokgyulladásom/náthám van, nem bírok kimászni belőle sehogyan sem...Multitabs immunot szedek 2 hete de folyamatosan köhögök, és teganp megint elkezdett fájni a torkom...A doki csak nyomatja az antibiotikumot, amitől igazából semmi se változik, csak a ciklusomba zavar be... Mit csináljak? Az egyetemről már többet nem igazán hiányozhatok!
2009. okt. 20. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a multivitamin elhagyását szorgalmaznám,mert a benne lévő vasból a kórókozók vigan élnek,szaporodnak.Javasolnék kamillateát (inhalálásra is!),hársfateát,csipketeát,helyileg aloe vera spray,és a köhögésed miatt Acc 200 3x1,Cetebét.Valószinűleg valahol megtapadt a váladék tele bacival,és az antibiotikum után újjult erővel támadnak.Esetleg ha javulsz a vége felé menj el úszni,vagy egy gyógyfürdőbe,a párás levegő és az úszás után kitisztulnak a melléküregeid is.Esetleg homeopátiás immunerősitőt is vehetsz(echinacia augustoforia ch5),de van váladékoldós homeopatiás orrspray is.Lhet hogy kiegészitésnek kell még antibiotikum,de akkor olyan kéne amit kb.fél éve nem szedtél!Jobbulást!
2009. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az ACC-t majdnem 2 hétig használtam, csak jobban köhögtem tőle, amint elhagytam, máris kevesebbet köhögtem, szinte semmit, aztán elkezdődött elölről az egész. Nem tudom,h mi lehet a bajom, de eddig sose volt ilyen, már vagy 5 éve nem voltam beteg(bár akkor nagyon mononucleozisom volt)de köszi, ezeket kipróbálom, remélem segítenek valamit!
2009. okt. 20. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ACC-t max.5 napig lehet használni,addig oldja a váladékot,utána termeli!Fül-orr gégészeten voltál góckutatáson,elhúzodó felsőlégúti hurutok hátterében,valamilyen melléküreg,középfülgyulladás áll.Látatlanba,csak tippelgetk,de teák,homeok nem ártank,sőt4
2009. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azzal lehet összefüggés, hogy aznap amikor kezdődtek a bajaim, előtte lett a fülporcban piercingem? ami picit gyulladt még mindig(bár a piercer szerint ez teljesen természetes dolog)nem voltam góckutatáson, a dokim szerint "no para"", csak valamiért gyengébb az immunrendszerem, és majd rendbe jövök valamikor. Csak nekem minél előbb kéne, mert a sok hiányzás miatt akár ugorhat is ez a félévem...:(
2009. okt. 20. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet a peircing,inkább középfül,orrmelléküregre gondolnék.
2009. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!