Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beleesett a telóm a vcbe (a...

Beleesett a telóm a vcbe (a lefolyó részbe). Gyorsan kivettem. (kiszárítottam, megy de amúgyis újat akartam venni mert öreg is volt stb). Hatalmas mennyiségű szappannal kezetmostam (sacc 1percen át dörgölgtem stb. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Csak 3ujjal az ujj feléig.

3x is kezet mostam. Ugye nem lehet bajom. (csak kisügyet szoktunk ott végezni)


2013. júl. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt hittem először hogy a telefonodat fogod sajnálni jobban, de amúgy nem lesz bajod ugyanmár!
2013. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látod látod, anyukád mindig mondja, hogy takarítsd ki a budit. Most már érted miért?????
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz.
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt olvastam azaz félreolvastam , hogy beleesett a teSóm .... és ennek megfelelően olvastam tovább és értelmeztem :))


Nem lesz semmi bajod

2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És még gondolj bele, hogy az belőled is jött...
2013. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Örülj hogy nem kerti budid van.
2013. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezek eddig a legjobb hozzászólások gyakorikérdéseken :D Köszi mindenkinek jót mulattam :D
2013. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!