Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki ismeri a Béres cseppet?

Ki ismeri a Béres cseppet?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok: gondoltam, az influenza elleni oltások helyett elkezdjük a családommal a Béres cseppet szedni. Csak az a problémám, hogy fémérzékenyek nem alkalmazhatják. Én az arany és ezüst ékszereken kívűl mást nem tudok viselni, mert kiütéses leszek. Vas tartalmú gyógyszert már sokszor szedtem, attól semmi bajom nem volt. Szerintetek megpróbálhatom a cseppeket?
2009. okt. 21. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nikkelt is tartalmaz, úgyhogy nem ajánlom.
2009. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű a dolog besétálsz az orvosi rendelőbe és megkérdezed vagy talán a patikus is tud segíteni.. egyébként én szedtem C vitaminnal együtt és valóban immunrendszer erősítő. nekem bevált
2009. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hetekig szedtem mégis elkaptam a náthát, a multi-tabs immunoval is így jártam.
2009. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem - ha időm engedi - megkérdezem az orvosomat, de azért reménykedem, hogy a gyógyszertárban is tudnak felvilágosítást adni.
2009. okt. 22. 06:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, gyógyszertári asszisztens. Ha valóban fémérzékeny vagy, akkor ne szedd.
2009. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos fajta "betegségmegelőző" készítmények nálunk sem voltak sikeresek. Ha bírod a homeopátiát, akkor az Aflubin cseppeket is érdemes kipróbálni.
2010. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt pár hónap, elmentem orvoshoz, aki azt mondta próbáljam ki -nagy bajom nem lehet. Hát kiütéses lettem. Úgyhogy kb. 2 és fél hónapja az Echinacea-t szedem. Eddig szerencsére engem is és a családomat is elkerült -nem csak a H1N1, de még a szokásos éves influenza is.
2010. febr. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!