Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1 oltás után el lehet...

H1N1 oltás után el lehet kapni a vírus?

Figyelt kérdés
mivel az egy gyengített változata a vírusnak, és Apu beoltatta magát, ugye így nem kaphatjuk el a vírust? és nem tudja felerősíteni a szervezete sem? mert 2 napig nem érezte jól magát. enyhén, de kijött rajta minden influenzás tünet.
2009. nov. 3. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás utáni 2-3 hétben gyengébb az immunrendszer, addig elkaphatja. Az oltás csak utána véd. Mikor kapta az oltást?
2009. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem pénteken, és egész hétvégén szédelgett, meg fájtak az ízületei, fázott. de én arra lennék kíváncsi, hogy tőle, amit beadtak neki, azt a gyengített vírust mi elkaphatjuk-e?
2009. nov. 3. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát azt szerintem nem kapjátok el.
2009. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem legyengített vírus, hanem a reprodukciós képességétől megfosztott. Így jobban hangzik. És hát így mivel nem tud fertőzni ezért nem fog fertőzni.
2009. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez oltási betegség. Teljesen természetes reakció.

Ha kialakult az immunválasz már nem lehet beteg.


Minden második csecsemő szervezete így reagál a kötelező védőoltásokra is. Ez ezzel jár.

2009. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hozzátartozók nem kaphatják el. Az oltóanyagban lévő anyag nem virulens.
2009. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megnyugodtam, azóta Apu is jobban van már, csak érdeklődtem.
2009. nov. 3. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Apukádtól nem,de mástól még elkaphatjátok a vírust.És mindannyian elkaphatjátok a másfajta (A,B) vírus okozta influenzát,Különösen az Ukrajnában tömegeket fertőző vírust is,ha elér Magyarországra. Én ezért nem oltatom be magam,mert csak egyfajta vírus ellen véd.
2009. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó egészséget, jobbulást édesapádnak és mondd meg neki, ne aggódjon, hanem örüljön, hogy okosan döntött.
2009. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

H1N1:Mégis mi van a vakcinában? Tudjon meg mindent a védőoltásról.

HáziPatika.com

Olvassátok el.

2009. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!