Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy kezdjek így párkapcsolatot?

Hogy kezdjek így párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

1 éve fedezték fel a Szklerózis multiplexet nálam, és olyan dilemmám van, hogy így kevés esélyem van komoly párkapcsolatra, mert lehet,hogy ha elmondom egyből elhagy, vagy titkolom, és ha kiderül leszek gondba, nem egyszerű ez.

mi a véleményetek?

19F


2013. szept. 11. 19:51
 1/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Aki szeret az nem hagy el azért mert beteg vagy!:) Bár megmondom őszintén, nem tudom, hogy pontosan mivel jár ez a betegség..
2013. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Utánna néztem. Ha kedves lennél és tetszenél nem lenne akadály.:) Jobbulást!
2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a lényeg, hogy egy gondoskodó, eltökélt személyt találj magad mellé, aki elhivatott, és igenis szeret téged annyira, hogy segítsen neked, és gondodat viselje!

először viszont magadban tegyél rendet: fogadd el, hogy beteg vagy, és miután már együtt tudsz élni ezzel, egészen nyugodtan vetheted bele magad egy kapcsolatba.

(tapasztalatból beszélek, személyesen, testközelből tudom, milyen ez a betegség.)

2013. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!