Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszamenjek az orvoshoz vagy ne?

Visszamenjek az orvoshoz vagy ne?

Figyelt kérdés
Hétfőn elmentem a háziorvosomhoz, mert náthás lettem a hétvégén. A torkom nem fájt, csak a fejem, az orrom folyamatosan folyt és fájt az orrüregem. Azt mondta a doki, hogy ez csak egy egyszerű nátha, csütörtökön már mehetek suliba. Már nem folyik az orrom, de az orrüregem még fáj, és bedugul az orrom. Nem szívesen mennék vissza, mert már hétfőn is úgy nézett rám, mint ha túljátszanám a náthát, jövő hét pénteken amúgy se fogok menni suliba, mert elutazunk és nem akarok sokat hiányozni. Visszamenjek? Vagy írassak apukámmal felmentést, hogy ne kelljen ebben a két napban tesiznem? Mert ahhoz még gyenge vagyok. 15/L

2013. szept. 18. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél vissza az orvoshoz és mondd meg neki, hogy a GYK-eken feltett kérdésedre az ismeretlen emberek ezt a tanácsot adták. Másik variáció: esetleg kérdezd meg apukádat, (ő mégis csak jobban látja az egészségi állapotodat)hogy ő miként vélekedik a dologról. (Nem értem én ezt az egészet...!)
2013. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy sima náthával ne menj vissza, ha nincs lázad és semmi más panaszod, akkor úgysem fog tovább kiírni.
2013. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!