Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha vírusos hasmenésem van és...

Ha vírusos hasmenésem van és nem diétázok, mert éhes vagyok, az késlelteti a gyógyulást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, főleg ha szedsz rá gyógyszert. Jó Neked,hogy van étvágyad, nekem kb 2hónapja volt ilyen vírusom, bár első 2nap én hánytam is, 1hétig nem ettem főtt krumplin és kekszen kivül mást, mert nem bírtam.
2009. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Széntabletta. A fertőtlenít is.
2009. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem/szedek rá semmit, mert itthon vagyok, elmegyek 10-15x wc-re és kész :S Tegnap egy kis kalapkúrával (mogyorópálesz) próbáltam fertőtleníteni a beleket, hátha.. Azt mondják, a hasmenés nem tart 1 hétig, de 1. válaszoló, ha jól értem, neked is addig tartott minimum. Köszi a válaszokat!
2009. nov. 6. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A hasmenés 3-4napig, kaptam rá gyógyszert így az elmúlt,de a gyomrom utána is nagyon rossz volt. Valami gyomorfertőtlenítőt kaptam, de sokan mondták nekem is a pálinkát. Szerintem fertőtlenítésre az is jó:)
2009. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok:)
2009. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oksi :) De az nem baj, h a fertőtlenítés mellett kajálok rendesen? Jó, nem pacalt, de azért nem is olyan diétásat?!
2009. nov. 6. 10:30
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. nov. 6. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyen, én 1 napig hánytam, és 3-4 napig ment a hasam. éncsak az első nap diétázta....énis éhes voltam, de ha normális kaját ettem, azonnal mennem kellett hányni, meg fosni, azt ugyanolyan éhes voltam utána..:D szóval ennek semmi értelme nemvolt, inkább ettem abban az 1 napban főtt krumplit meg ropit, aztán másnap már jöhetett az emberibb kaja, főtt csirke, meg ilyenek. 3-4 nap alatt megis gyógyultam. énsem szedtem gyógyszert.
2009. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell diétázni, ha bírsz enni. Ha viszont megy a hasad, arra ügyelj, hogy elég folyadékkal pótold. És nem feltétlenül pálinkára gondolok, mert az csak még jobban kiszárít. Ásványvizet, gyümölcslevet, sok levest, teát...
2009. nov. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!