Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Belvárosban ittam egy nyilváno...

Belvárosban ittam egy nyilvános ivókútból! Milyen fertőzésekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem rosszul lenni, és inni kényszerültem egy ivókútból. Most félek, mit kaphattam el?
2013. szept. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kút arra volt, hogy igyanak belőle, akkor semmi bajod nem lesz. Mivel a neve IVÓKÚT így ivásra van tervezve..

Ha szökőkútból ittál volna, na az gond lett volna..

2013. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ivókút volt, de közismert a belváros higiénés tisztasága...:/
2013. szept. 24. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem India, hogy ne lehessen inni egy nyilvános kútból, nyugi, nem lesz semmi bajod :)
2013. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ivókút tiszta vizet szolgáltat. Ha megfertőződsz, nem a víztől lesz. Ha a csonkot bevetted a szádba, ha a káváját taperoltad, s a kezed a szádba dugtad utána, akkor előfordulhat. De a sugárban áramló víz nyugodtan iható.
2013. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a belvárosban vannak emberek akik imádnak szemetelni, attól még az ivókút megfelelő vizet szolgáltat az emberek számára. Nyugi, az ilyen ivókutakat rendszeresen ellenőrzik..
2013. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Biztosíthatlak arról, hogy a Mo. tv kimondja, hogy ami a csapból kijön annak emberi fogyasztásra alkalmasnak kell lennie, mint hőmérsékletre mint pedig összetevőkre az emberi fogyasztásra.

Ne aggódj Mo vizei ihatóak, főleg a pesti ivóvízbázis ami szép kis partiszűrésű kutakból nyeri a vizet. Járj utána hogy működnek ezek a kutak, meg fogsz lepődni, hogy milyen szűrő hatása van a természetes kőzeteknek.

2013. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!