Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki akarja magát a H1N1 ellen...

Ki akarja magát a H1N1 ellen beoltatni és miért?

Figyelt kérdés
Én már kb. két hete beoltattam magam. Na a lényeg,hogy szinte az emberek többsége "hülyének néz. Nem értem, itt a hétköznapi ember is többet tud már az oltásról, mint a gyártók és az orvosok. nem bántam meg, csak kérném, hogy milyen érvek lehetnek még mellette? Családomban is többen, ismerőseimnél már elég eltérő a "vélemény".
2009. nov. 7. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is oltattam csütörtök reggel.Ha nem lesz járvány,akkor tettem érte valamit talán.Ha lesz,akkor én nem fogok vérzéses tüdőgyulladással feküdni a kórházban.
2009. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is oltattam, az egész családot.

Senki, ismétlem senki az égvilágon nem tudja bizonyítani, azokat az eszement állításokat, amiket kitaláltak.

Tény viszont, hogy akik elkapták sokan csak kiköhögték, de egy gyerek már meghalt, egy az intenzíven van, egy kismama állapota kritikus.

Minden magyar hirtelen professzor lett a témában és írja a fórumra a fantazmagóriáit, mert gyáva és nem mer oltatni. Ezzel átmenetileg megnyugtatja a lelkiismeretét, de közben fél mint a .....

a másik tábort nem érdekli, nincs kisgyermeke, vagy olyan szerette, akiért felelősséget vállalna.

A dokik egy részét meg szintén hagyjuk, változtatgatják az álláspontjukat, de vannak "hősök" is, akik megtagadják az oltást.

Ez ugyan lehet, hogy érdekes lesz, mert annyira nem biztos hogy hősök, hogy egy eljárást is felvállaljanak.

Svédországban és a finneknél kötelező. Sötét népek, szerintem is.

A szlovákoknak nem kell. na ezen miért nem lepődök meg?

Nézzenek csak hülyének. Mondd meg nekik , ha engem is láthatnának, már kettőt látnának.

A lényeg felelős ember érti , nem kell magyarázni a többi meg polemizáljon, hogy mellékhatás? meg, haszon?meg politika, meg higany, meg .......

Némelyik ismerősöm is sötét, mint a sakkbábu. Rinyál nekem, hogy milyen üzlet a vakcina, utána meg elmegy sörözni a haverjaival meg rágyújt.

Több ország összetenné a kezét, ha oltóanyag lenne, a magyarnak meg nem kell. Mert a magyar okos ám, nem hagyja csak úgy ukk mukk fukk beoltatni magát.

Érveim mellette: 1 van. Nem szeretnék megbetegdni látni egyetlen magyar embert sem.

Érveim ellene: nincsenek.

2009. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beoltattuk magunkat, gyermekeink 4,és 10 évesek! Tavaly is kértük az oltást, akkor a szezonálist, akkor sem lett semmi bajunk az oltástól! ÉS egész télen nem voltunk betegek, persze fontos a vitamin, és a kézmosás is, de a magyar orvosok tudósok ,elég okosak ahhoz hogy olyan vakcinát gyártsanak amiben bízhatunk.Szerintem! Egyébként a mi gyerek orvosunk, pár héttel ezelőtt még nem ajánlotta az oltást! Azóta tájékozódott, mindenkit megkérdezett, utána járt hogyan, miből készült az oltóanyag, és a héten beoltatta magát, és a 4 éves unokáját is,és most már javasolta nekünk is! Mi pedig neki hiszünk, nem a rémhír terjesztőknek!
2009. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes. Én is persze az oltás híve vagyok, de hogy megtévedt gyermekorvs is van, az szép. Nem gonoszságból értem, végül is belátta a "hibát".
2009. nov. 8. 10:56
 5/8 anonim válasza:

Nézzetek már legalább kicsit utána a dolgoknak, mielőtt oltotok ! :(

Akik ellenérveket írnak, az nem véletlenül van! És nem véletlen, hogy üldözik és börtönbe csukják azt, aki ellene van és megmondja az igazságot! :(

Ennyire nem lehettek hülyék :( Legalább egy kicsit olvassatok utána a dolgoknak :(



Jó-jó, el lehet kapni, mert tényleg van ilyen ( vagyis nincs, mesterségesen gerjesztik, amiről szintén meg van a véleményem.. ), de szerintem ne oltsátok be magatok..

2010. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Meg alapból.. Az oltás egyik összetevője a higany.. Simán bénulást okozhat egész életedre ( nem sok rá az esély, de a higany a legkisebb veszély az oltásban )..

Olvass már utána:(

Mennyi hülye él Magyarországon..


És az se véletlen, hogy lecsukták azt, aki azt mondta, hogy higany van benne ;) Csak ezeket elsumákolják, azért nem lehet hallani róla!

79 vegyészmérnök tett feljelentést a higany miatt..

Mások meg nem csak amiatt.. ( Chip )

2010. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

De végül is, nekem mindegy..

Tegyél azt, amit gondolsz!

Nem akarlak elrettenteni, csak a véleményem írtam le!

:)

2010. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg néhány tényt..
2010. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!