Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek beteg vagyok?...

Szerintetek beteg vagyok? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak lógok a suliból. Mondom mik a tünetek:

-orrfolyás de nagyon durván meg is szóltak érte a hátam mögött,hogy milyen gáz már egész órán orrot fújni..

-fáj picit a torkom néha jobban,néha egyáltalán száraznak érzem és mintha az egész számon lenne egy hályog nem érzem az ízeket

-hányingerem van fáj a hasam

-és lehet volt hőemelkedésem ,de kitudja már 2 napja ráz a hideg nincs lázmérő :(

-gyengének érzem magam,fáj a fejem ég a szemem,fája derekam..

Szerintetek beképzelem?


2013. okt. 8. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezen estem át két hete. 5 napig tartott, sok teát ittam, c vitamint. És sok zsebkendő. Nagyon sok zsebkendő.
2013. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ősztől tavaszig kéthetente előjön ez a megfázás szerűség néha enyhe és csak az orrom folyik néha meg ilyen. Nem tudom,hogy ezzel otthon kéne-e maradnom. A suliba nagyon hányingerem lett.
2013. okt. 8. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább menj el orvoshoz, mint találgatsz, hogy mi a bajod!
2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:

Menj orvoshoz, beteg vagy!

Ha ilyen gyakran, akkor gyenge az immunrendszered.

Táplálkozz változatosan, egészségesen, rendszeresen szedj vitaminokat!

Öltözz fel jól!

Jobbulást!!

2013. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, doki. Betegen nem járunk be suliba, mert összefertőzzük a teljes közösséget meg a tanárokat is. Ez főleg a tanároknak gázos, mert ők nem vehetnek csak úgy ki betegszabit, és a helyettesítésük elég nehéz ügy. Úgyhogy nem kell magyaráznod magadnak, hogy a betegséged semmi és bemehetsz, mert betegen egyszerűen nem járunk se suliba, se munkahelyre! :)
2013. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi más bajom sose szokott lenne csak ez a megfázás dolog. Nem is értem :S
2013. okt. 8. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az orrod állandóan folyik allergia is lehet.
2013. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!