Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltástól lett ilyen beteg?

Az oltástól lett ilyen beteg?

Figyelt kérdés
A páromat hétfőn beoltották h1n1 ellen. Tegnap fájt neki az oltás helye, hőemelkedése volt. Ma 39 fokos láza van, nincs étvágya, végtagfájdalmai vannak és rettenetesen fáj a feje. Aggódom. :(
2009. nov. 25. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez és még sok más mellékhatása van ennek az oltásnak.
2009. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos bármelyik oltás után előfordul ilyen. lehet, hogy úgy lett beoltva, hogy lappangott benne valami. menjetek orvoshoz, ő megmondja mit csináljatok. meg fontos, hogy levigyétek a lázát. amúgy az normális, hogy az oltás helye fáj, az alapból mindenkinek szokott. ne aggódj, rendbe jön!
2009. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző voltam, anyum 3 éve a sima, rendes influanza oltás után betegedett ugyanígy meg.
2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első perctől fogva kamu szaga van számomra a h1n1 marhaságnak. sima infulenzába is bele lehet halni. és rá lehet fogni hogy h1n1.
2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a H1N1 csupán a gyógyszergyártó iparnak a majomkodása, sznobsága, semmi más.
2009. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat, de még várok véleményeket! Egyébként én is és a fiam is be vagyunk oltva (ugyan úgy hétfőn kaptuk), de (lekopogom) nekünk nincs semmi bajunk.
2009. nov. 25. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy járt a testvérem és még 2 rokonom. Én ezért nem oltattam be magam,akkor már teljesen mindegy ha elkapom az influenzát,vagy ettől a szartól betegszem meg.
2009. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidéki postán dolgozom!!


Napi 8-10 órát biciklizek akár szakadó esőben is, a kezeim közt átmegy naponta 600 levél meg egyéb vacak.


Nem vagyok beoltva, nem is voltam soha és nem kaptam el semmit pedig a sok göthös nyugdíjjas folyamatosan a pofámba krákog arról nem beszélve hogy egy orvosi rendelő mellett van a posta ahol dolgozom.


Hogy lehet hogy az ég világon semmi bajom nincs???

2009. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!