Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tüntessem el a bárányhimlőt?

Hogy tüntessem el a bárányhimlőt?

Figyelt kérdés
Nem végleg,csak ugye ma szilveszter van,és már be van fizetve a belépő.20éves vagyok.,és most jött ki. :( valami olyasmire gondoltam hogy valami sminkel vagy valami amitől nem látszik meg.
2013. dec. 31. 12:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ugye csak viccelsz? Ha esetleg nem: fertőző betegséggel nem megyünk nyilvános helyre.
2013. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem viccelek.de ugysem kapnák el ott mert mind idősebbek már és ugytudom hogy ezen kiskorban tul szoktak esni az emberek.
2013. dec. 31. 12:39
 3/29 anonim ***** válasza:

és az eszedbe sem jut, hogy ha te nem kaptad el gyerekkorodban, akkor más is lehet így? MAradj a seggeden.

Az én lányom 17 éves, köhög, náthás, és nem is kellett mondanom, hogy ne menjen semerre, magától is van ennyi esze. Leülnek a hasonlóan náthás barátnőjével dvd-zni, semmivel nem lesz kevesebb az életük egy kimaradt szilveszter miatt.

2013. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ahogy TE sem, úgy más sem kapta el mindenki. Idősebb korban veszélyesebb, szövődmények alakulhatnak ki, elég súlyos betegséget okozhatsz másoknál. Ezt komolyan szájba kell rágni az embereknek, hogy megfázásnál súlyosabb bármilyen fertőző betegséggel NEM szaladgálunk embertársaink közé??? Sőt, nem utazunk velük egyszerre a liftben sem, nem fogdosunk össze mindent a boltban stb.
2013. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De igen,mert ez a szilveszter fontos.légyszives segitsetek azon amit kérdeztem ha tudtok ha nem akkor meg ne irjatok.
2013. dec. 31. 12:48
 6/29 anonim ***** válasza:
És ha fontos, akkor nem bánod, ha megfertőzöl mondjuk 5-10 embert? És ha egy belehal a szövődményekbe, akkor egy picit szomorkás leszel?
2013. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha neadj'isten egy terhes nő megfertőződik, akkor mit lépsz?

"jajj, bocsi, de OLLLYANN fontos volt ez a szilveszter"

2013. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

kaptál válaszokat, ne tüntesd el, maradj otthon, normális emberben van annyi felelősségtudat, hogy szándékosan nem akar másnak ártani.

Szégyen, hogy 20 évesen ennyi eszed van. Vagy inkább nincs.

2013. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Muszály elmennem,ott lesznek a barátom szülei ismerősei ja és huszezer forint be van fizetve,telefonon érdeklődtem és nem fizetik vissza..fontos lenne nagyon.
2013. dec. 31. 12:54
 10/29 anonim ***** válasza:

Hű. Gondolom, valami fiú miatt fontos.

Én férfi vagyok (28), és ha megtudnám, hogy a lány, aki hajtott rám, ennyire buta, dobnám.

2013. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!