Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tüntessem el a bárányhimlőt?

Hogy tüntessem el a bárányhimlőt?

Figyelt kérdés
Nem végleg,csak ugye ma szilveszter van,és már be van fizetve a belépő.20éves vagyok.,és most jött ki. :( valami olyasmire gondoltam hogy valami sminkel vagy valami amitől nem látszik meg.
2013. dec. 31. 12:32
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De nekem az mit számít ha másnak valani baja lesz? Nem az én problémám.
2013. dec. 31. 13:05
 22/29 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csak kamuzol, és nem vagy egy utolsó, gerinctelen féregnyúlvány.
2013. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok,és nem vagyok az.Csak miért kéne nekem mással foglalkozni?
2013. dec. 31. 13:09
 24/29 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretről már hallottál?
2013. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tudod, a lelkiismeret van arra, hogy visszatartson minket attól, hogy másoknak szándékosan ártsunk. Némileg fejlettebb intelligencia esetében az ember azt is átlátja, hogy nem szép és okos dolog olyat csinálni, amit mástól sem szeretnénk. Én nem szeretnék elmenni egy buliba, ahol fertőző betegek buliznak, mert nem szeretnék megbetegedni. De ezért aztán én sem megyek betegen mások közé, hogy mást se hozzak olyan helyzetbe, amit nem szeretnék magamnak.


Meg tényleg: zavarna a tudat, ha megtudnám, hogy ott volt egy bulizó kismama, megfertőződött, és a baba megvakult/megnyomorodott, a kismama meg hónapokig szenvedett a szövődményekkel. Valahogy úgy érezném, hogy rosszat tettem...

2013. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
"Csak miért kéne nekem mással foglalkozni?" Miért nem pisztollyal jársz vásárolni? Elrabolod a cuccost, lelövöd az eladót, és kész. Nem a te problémád, nem?
2013. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Lassan mondom, hogy megértsd: nem csak iszonyú buta vagy, de mérhetetlenül felelőtlen, önző hülye is.

Szégyellnélek, ha én lennék az anyád.

2013. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, elvégre jövőre is bepótolhatjátok. Üzend meg a barátodnak, hogy most nagyon rosszul vagy, nem tudsz elmenni, mert nem tudsz magadra vigyázni, és lehet, hogy agyonüt egy autó. Maradj otthon, egyél-igyál, és ha lefekszel, akkor húzd magadra a takarót!
2013. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem mentem el,átgondoltam..
2013. dec. 31. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!