Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki már beadatta a H1N1...

Aki már beadatta a H1N1 oltást, tapasztalt valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Ma reggel oltattam be magam, zsibbadt utána mind a két kezem, és szédültem. Miután megittam egy pohár vizet, jobban lettem, lehet, hogy csak leesett a vérnyomásom. Viszont egész nap fáradt vagyok, fájnak a végtagjaim, kevereg a gyomrom, furcsán érzem magam. Hasonló tünetek?
2009. dec. 1. 16:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
...légyszi a tapasztalt mellékhatásokat írjátok! Köszi.....
2009. dec. 1. 17:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos esélyed sincs csak arra választ kapni, amire rákérdezel h1n1 témában mert vannak páran akik ahogy h1n1 kérdést látnak azonnal ugranak és nyomják, hogy az oltás milyen rossz... :(


Amúgy én úgy másfél hónapja kaptam, 2 napig fájt egy kicsit az oltás helye, ha megnyomtam, de egyáltalán nem zavaróan.

A casládomban mindenki megkapta, ez kábé 15 fó, mindenki ugyan ezt vagy még ezt se tapasztalta.

2009. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én elájultam a szuri után, de nálam mindig így van bármilyen oltásról vagy akár vérvételről van szó, szóval ez várható volt. Csak most még belém is beszélték, hogy ilyen meg olyan sz*r ez az oltás. Megmérték a vérnyomásom, nagyon magas volt, azért lettem egy kicsit rosszul, de az egész csak pár perc volt. Utána feküdtem egy kicsit, de a nap hátralévő részében tök jól voltam. Ez volt majdnem két hete, azóta sincs semmi bajom, ugyanúgy vagyok, mint előtte. Csak a helye fájt egy picit (izomlázszerűen) egy pár napig és kicsit fáradékony voltam, ennyi.
2009. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
A védettség 21 nap alatt alakul ki...
2009. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

16:40es (30as vagyok).


Nem kelt itt senki félelmet, nagyon jól leirták. Nyilvánvaló,hogy nem most fog gondot okozni. A 'szuri után senkinek sem fáj'.

2009. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

23:38 mi ez, ha nem félelemkeltés? Már nem tudtok milyen hülyeséget kitalálni az oltásellenes f*szságaitokhoz, nem jöttek a zsidók leigázni az országot, nem vették át az uralmat a mikrocsipek, nem lett bináris méreg a vírusból az oltással, nem lett senki autista, nem lett senki idegbeteg, nem halt meg senki a higanytól hát most ijesztgettek valami olyannal amivel a legegyszerűbb ijesztgetni a hozzá nem értő embert: a jövőjével.

Szánalmasak vagytok és nagyon sajnálom, hogy sokaknál hatásos ez a primitív, velejéig gonosz magatartás.

2009. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy van értelme annak, hogy azzal riogatnak az oltásellenesek, hogy évek múlva lehet bajunk tőle. Az egyik-ugyanilyen témában feltett- kérdésre egy gyógyszerész szakember részletesen és egyértelműen leírta, hogy ez mekkora hülyeség, egy egyszer beadott szernek nem lehetnek 20 év múlva megmutatkozó következményei.

Az, hogy az oltás mérgező vagy bármilyen súlyos mellékhatása lenne egy hatalmas baromság, soha senki aki hozzáértő szakember ilyet nem mondott!!!

2009. dec. 2. 16:29
 18/20 anonim ***** válasza:

igen, én is imádom amikor HOZZÁNEMÉRTŐ emberek nyomják a sok okosságot, hogy mi bajod lesz az oltástól ennyi év múlva! mégis honnan veszik mindezt? a blikkből? és honnan veszik a bátorságot ahhoz, hogy érvek nélkül nyomják a sok marhaságot, mikor semmi háttértudásuk nincs a témával kapcsolatban?!

elnézést a kirohanásért, nekem semmi bajom nem volt és most sincs az oltástól!

2009. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A férjem 3 hete oltatta be magát, pont ma egy hete van itthon betegállományban, jól lebetegedett.
2009. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Fájt a helye, ahová adták, és ennyi.

Nem hiszem hogy 10év után jelentkeznek a tünetei, mivel ez csak egy oltás, nincs ismétlőoltása, mint például a HPV-nek.(pedig azt is beadattam)

2009. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!