Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véres széklet mitől lehet?

Véres széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap véres volt a székletem, mitől lehet? Néha viszket a popsim, eddig nem nagyon gondoltam komolynak, csak hogy utána olvasgattam. Holnap mindenképpen orvoshoz megyek, csak hogy mire számíthatok?? Nagyon félek. Valakinek volt hasonló?

2014. jan. 13. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy élénk színű volt a vér.
2014. jan. 13. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Több dologtól is lehet. Valószínűleg el fog küldeni a doki egy alaposabb kivizsgálásra.
2014. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű aranyérről lehet szó, ezek a tünetek arra utalnak, de persze lehet sok más dologtól. Az orvos megvizsgálja a végbelet, ez nem fájdalmas, csak kellemetlen, hogy "ott" nyulkál, dehát ezért orvos, nem szabad szégyellni. Nagyon jól teszed, hogy orvoshoz mész!
2014. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem is volt ez ugyanaz volt ami neked de végül pár hét alatt elmúlt.

azt tudom ajánlani, hogy egyél sok rostos ételt meg igyál sokat és kerüld a csokit mert az is szorulást okoz. de azért orvoshoz menj el ha már megszervezted, sosem árt.

2014. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem de el is mult, 1napig volt intenziven veres, aztan mar nem. Adott egy kis tubust, amit postan fel kellett adni, kivizsgaltak, egy het mulva vissza mentem de semmit nem talaltak... es reszerol ennyi volt... (orvos reszerol) azt mondta nem tudja mitol, lehet egy virustol...
2014. febr. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!