Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az FN hazudik, vagy tényleg...

Az FN hazudik, vagy tényleg mintegy 1000-en halnak meg a hagyományos influenzában csak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csakmert elvileg most 18-19 halálesetről tudósítanak, amit ELVILEG a h1n1 okozott, és a média szerint idén csak ebben a fajta vírusban haltak meg.

Ez nagyon érdekes különben....

De azért 1000 az sok. Minden 10 ezredik ember meghal Mo.-n csak a sima influenzában.

Most mi van? Kik hazudnak? Mi is az igazság?


2009. dec. 4. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Én nekem még mindig nagyon bűzlik ez a dolog. Mindenesetre elég jól hat az emberekre a média, hogy már 18% környékén van az oltási arány, más országokban meg csak pár százalék.

Ez azért eléggé érdekes.

Ez a 18-19% nagyon sok ember azért. És van pofája Faluséknak azt mondogatni, hogy "túl kevesen oltatnak" Hát elmehet a..... :)

2009. dec. 4. 19:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Na mindegy én nem tartozom ehhez a 18%-hoz... :)
2009. dec. 4. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mi lenne, ha mind a több száz halálesetet közölnék a hírek minden évben, amit a sima infi okoz....

...most meg olyan nagy szenzációt csinálnak abból, hogy "újabb fertőzött halt meg", mintha olyan nagy szám lenne, hogy halnak meg influenzában is.

2009. dec. 4. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg 1 embernek sem kellene meghalnia sem a szezonális, sem a H1N1 influenza szövődményei miatt, amikor VAN mindegyikre védőoltás!!!...


Amúgy a szezonális influenza következményei miatt eddig a nagyon idős, nagyon legyengült szervezetű emberek haltak meg, most viszont főleg a fiatal korosztály a veszélyeztetett, a kismamák, a babák, a krónikus betegek!


Ugye, nem azt akarod mondani, hogy "legyünk csak nyugiban, míg legalább 1000 ember meg nem hal, izgulni csak utána kell"???... 8-o

2009. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az oltás, hanem inkább az, hogy igaz-e ez az adat.
2009. dec. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!