Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a szemölcsöket? Veszélyes az ecetes vatta?

Figyelt kérdés
Kis korom óta afféle lapos szemölcsök vannak a kezeimen (laposan türemkedik ki, sokszor rózsaszínes, vagy fehéres színű. Nem olyan csúnya mint a gyökeres szemölcs, d azért látszik). Eleinte csak az egyik ujjamon volt 7db, aztán elkezdett terjedni a többi ujjamra, majd később a bal kezemen is voltak. ecetes vattával próbálkoztam már, amelytől ki is estek, de mivel akkor sokat voltam a Balatonban, így túl sokszor ért vízhez és egy idő után újra megjelentek. Sokszor dugom a kezem a zsebembe, hogy ne lássák. Idegesítő már. A segítségeket köszönöm előre! :)
2014. jan. 28. 18:46
 1/4 Grim13 ***** válasza:
bőrgyógyászat....
2014. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám. Sajnos még én se tudtam önként kezelni a dolgot. Úgy tudom a gyermekláncfű és a vére hulló fecskefű nedve leszárítja a szemölcsöket, csak hosszadalmasabb munka. Én nem is tudtam, hogy az ecetes vatta is képes leszedni.


Te meddig és hogyan kezelted vele a szemölcsöket?

2014. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy visszaemlékszem, csak egy éjszakára tettem rá. Ecetbe áztattam vattát, rátettem a szemölcsös ujjamra és egy nejlont húztam rá, amit körbetekertem celluxal, így légmentesen zárt. Nem aludtam egész este, mert csípte. Most megint meg akarom csinálni, mert már nagyon irritáló. Csak nem tudom nem-e veszélyes...


Bőrgyógyászaton már voltam, a duofilm nevű ecsetelőt írták fel, de nem használt.

2014. jan. 28. 22:03
 4/4 anonim válasza:
Több helyen írják házi gyógymódnak az ecetes vattát,úgyhogy nem hinném, hogy veszélyes, nekem terhesen is arra azt mondták, hogy azt szabad ellenben egyéb szerekkel.
2014. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!