Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az igazság? Tényleg gyereke...

Mi az igazság? Tényleg gyerekek haltak meg Ukrajnában a h1n1 oltás miatt?

Figyelt kérdés
Állítólag eltitkolták, csak mégis kiszivárgott!
2009. dec. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

a Hold meg sajtból van.. csak eddig nagyon jól titkolták, de a mocsok kis zöld lények kiszivárogtatták! :)


(végülis van a kérdésedben valami, tényleg a h1n1 oltás miatt halhattak meg - annak hiányától)

2009. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Fene tudja mi az igazság már ebben az egész történetben.A tegnap mondta a tv,hogy valaki beoltatta magát másfél hónapja,most meg az intenzíven fekszik,ugyanúgy mint a többiek,kérdem én akkor milyen ez az oltás???
2009. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy sok kismama elvetélt az oltás után, de nincs összefüggés.
2009. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Ukrajnában gyerekek haltak meg a H1N1-től, de nem az oltástól.


Az igaz, hogy debrecenben van 1 rendőr, aki az intenzíven fekszik (azóta jobban van), H1N1 miatt pedig megkapta az oltást. De az tény, hogy a szezonális és H1N1 elleni oltás is csak kb. 80%-ban ad védettséget, azaz 10 beoltottból kettőnél nem teljes a védettség. De ez nyílvános adat.


A vetélés és oltás között pedig tényleg nem volt összefüggés, csak véletlen egybeesés.

2009. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

timég hisztek a médiának? pedig már annyira elásta magát, annyira elrontotta már ezt az egészet, h én csodálkozom h van még vki aki hisz nekik. pl anno a mellrákos h1n1-es nő. akiről azt terjesztették, h a h1n1-be halt bele.

nos, az a nő elsem kapta a h1n1-et. a mellrákba halt bele. innentről kezdve a média elásta magát nálam...és csak röhögök a szar próbálkozásain. ahogyan eröltetik, és nyomják beléd ezt a szar oltást. az elején még oltattam volna magam....de amint láttam kibontakozni ezt az egészet, meg ahogyan média kezeli...hát, elment a kedvem. meg nemis hiszek már benne

2009. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. remélem te leszel a következő "híradó-sztár". az ilyen emberekért nem kár
2009. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!