Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a H1N1-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert vannak akik azt mondják halálos, vannak kaik azt hogy oltasd be magd. Hát én nem oltattam be magam...de idővel kiderül ki járt jobban az aki be oltatta magát, vagy az aki nem...de én bízom a saját immunrendszeremben!
2009. nov. 20. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Szerintem jól tetted ha nem oltattad be magad, ha utána olvasol a neten, beírod a keresőbe, hogy:Guillain-Barre Szindróma h1n1, akkor biztos, hogy döntésre jutsz. Ha elolvasod, arra is rájössz, hogy az ezelőtti sertésinfluenza oltóanyag hatására több százan bénultak le, ennek a betegségnek köszönhetően. Én testközelből ismerem ezt a betegséget, a férjem átesett rajta pontosan 2 évvel ezelőtt. Nem kívánom senkinek. Remélem segítettem.
2009. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg nem úgy lesz ez, hogy az ország egyik fele kihal és vagy a beoltottak vagy a nem beoltottak.

A legnagyobb esély jelenleg arra van, hogy viszonylag sokan élekapják és néhányan még belehalnak a pandémiás járványba (maximum 1-200 fő) az elkövetkező 1-2 évben aztán vége lesz az egész témának.

Ennél jóval kisebb esélye van annak, hogy nagyon sokan elkapják és viszonylag sokan belehalnak az influenzába (néhány ezer fő), ennek az esélye szerencsére napról napra csökken, hisz szerencsére nagyon durván elkezdte oltatni magát a nép.

Ezen kívül más eset nem nagyon reális az antiszemita, szélsőjobbos, vitaminbizniszes bloggerek rémtörténetein kívül.

2009. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

16:29 - ezaz, ijesztgesd csak a jónépet, a 16 millió oltott magyarból senkinél nem jelentkezett a szindróma, de most majd egyszerre mindenkinél fog...

De ha fel tudod hozni a világtörténelem legnagyobb oltási katasztrófáját ide, amikor 100 millió beoltottból meghal kábé 40 (tehát ha teljes Magyarorszgág beoltatná magát ez kábé 4 halottat jelentene, h1n1ben már meghalt 7 ember), ráadásul a mai napig nem teljesen tisztázott az összefüggés, akkor hozd fel a világ legnagyobb influenzakatasztrófáját is, amikor a világon lakó 2miliárd emberből meghalt 100millió...

2009. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
16:39-es. Először olvass utána, aztán kritizálj! Ha elolvasod rájössz, hogy amikor kiderült, hogy igenis az oltóanyagtól volt a betegség, rá 10 napra visszavonták az oltóanyagot a forgalomból. Ja és még annyit, hogy egyik nap bénult le itt a városban az oltóanyag miatt egy 17 éves fiú. Meg még1 Amerikában is. Ja, és ugye a kismamák oltassák magukat be először? A nagy részük elvetélt az oltás másnapján. És ez még csak a kezdet. Szerintem.
2009. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
bocs, 32 nem 39.
2009. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Jaj és még annyit, hogy a férjemnek mondta a neurológus főorvos, hogy nehogy beoltassa magát, mert akkor biztos, hogy visszaesik. Na vajon mitől????
2009. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

16:43 - persze, sehol nem történik semmi, tonnaszám írják ide az emberek, hogy beoltatták az egész családjukat és az ég világon semmi bajuk nem lett, 15 éve évi több, mint 1millió embert oltanak be ugyan ezzel az összetételű szerrel és soha még senkinek semmi baja nem lett, kivéve persze nálatok, ahol gyermekek bénulnak le, kisbabák vetélnek el és neurológus által kezeltek esnek vissza... :\

Hagyjuk már...

2009. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj. A GBS az oltás után 4-6 héttel jelentkezik, most volt az oltási roham. Ja és annyit, hogy azt senkinek nem mondják el, hogy a fémérzékenyek nem oltathatnak, mert thiomersal van az oltóanyagban. És aki beoltatta magát és mégis beteg lett? Namind1 nem vitázom, oltass!
2009. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

16:55 - jó, akkor 4-6 hét múlva kihal az ország negyede, így jártunk, ilyen érvekkel nem lehet vitatkozni.

Gondolom az elmút 15 évben adott ugyan ennyi thiomersalt tartalmazó oltásokban volt valami időzítő és az is csak most fog működésbe lépni, durva lesz ez én mondom...

Nem semmi, hogy nemzetközi szervezetek, tudósok százai kutatták, vizsgálták és mind arra jutottak, hogy nem veszélyes, még szerencse, hogy itt vagy nekünk te és szóltál időben...

2009. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Én nem azt mondtam, hogy kihal, sőt, egyáltalán nem írtam, se gondoltam semmilyen halálos szót. Szerintem. Csak tudom milyen veszélyes ez a betegség, ha nem ismerik fel időben. Csak az a furcsa, hogy nagyon ritka betegség, de most hirtelen már egyre többen szenvednek vele. Én csak a véleményem írtam le, nem tudom miért kell kötekedni.
2009. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!