Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam a h1n1-et? 13/L...

Elkaptam a h1n1-et? 13/L vagyok. Tünetek lent.

Figyelt kérdés
Kedden nagyon fájt a hasam, és nagy hasmenésem volt. Elmentem dokihoz, mondta hogy csúnya a torkom, talán az is fog fájni és kiírt a hétre. Aztán azóta nincs székletem(lehet hogy mert nem iszom/eszem eleget), viszont elég csúnyán köhögök(kicsit olyan ugatósan), nehezebben kapok levegőt, de a torkom nem fáj. Hétvégén felment a lázam 37, 5-től kezdődött, szedtem fél algo pirineket és estére felment 38, 2-3-ra. Végtagjaim nem fájnak. Csak egy kicsit félek hogy megfulladok vagy valami, természetesen hétfőn(holnap) visszamegyünk a dokihoz.
2009. dec. 6. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor az nem influenza volt. Sokan hiszik már a taknyos orra is, hogy influenzásak. Az influenza nem ilyen!!!
2009. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát most akkor a doki tévedett volna???? azért az durva lenne
2009. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy olyan országban ahol az orvosok ittasan műtenek? Egyáltalán nem durva.
2009. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sziasztok. én nem köhögök orrom sem folyik. de egyik orarol masikra hasmenésem lett, meg 39 fok lázam. és nagyon szarul vagyok, nagyon félek. voltam dokinal irt hasmenésre, azt szedem. irt lázra is, szedtem is, aztan kiderült nem is arra van. egész nap nem ettem, és nagyon rosszul vagyok. nem ettem, mégis hánytam. nagyon félek. megvárom holnapot és asszem korház lesz a vége. 20 évem alatt egyszer voltam csak lázas!! :(

valami tanácsokat tudtok esetleg? bár tudom h hülye kérdés.

2009. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

20:19 Aspirin +C sürgősen és míg el nem jutsz dokihoz addig is, legalább 3-4x kéne innod (ha holnap tényleg eljutsz). Leviszi majd a lázad, jobban leszel tőle. Ha nincs otthon, akkor a sima aspirin is jó, kb ugyanilyen adagban.

Jobbulást kívánok!

Egy eüs.

2009. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!