Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat a...

Beoltatnátok magatokat a kismamák helyében? Ki tudja mit hoz k az oltóanyag a gyerek 3 éves korára. Vagy tényleg megbízható?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:53
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
52%
Ki a túrót érdekel, hogy offshore, vagy nem offshore cég gyárt. Egyébként a gyártás Magyarországon történik. Az a lényeges, hogy jó-e a szer, avagy sem.SZAKEMBEREK szerint jó.
2009. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
54%
Persze mindenki maga eldöntheti mit csinál, én az "aki hülye, halljon meg" elvet vallom, de egy magzat nem dönthet úgy, hogy mégis kéri az oltást, mert nem szeretne meghalni.
2009. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!Minek kell szítani a hangulatot!Nagyon sok ilyen kérdés volt, mindegyiken egymásnak ugrottak az emberek.

Lepontozhatsz...

Kismama vagyok, beoltattam magam orvosaim javaslatára. Véleményüket nem kértem, maguktól mondták, papírt nem írattak velem alá.

Most nem akarom a sok hülyeséget megcáfolni, amit ide irogattak neked (higany stb.), de az én ismerőseim között is van H1N1 beteg kismama (4 nap magas láz), és hidd el, nagyon szidja magát, amiért nem oltatott, és azért nem oltatott, mert megalapozatlan baromságokat szívott be a neten.Ne adjunk teret a téveszmék terjedésének, mindenki felnőtt módjára döntse el, csak mások véleményét ne akarja formálni.

2009. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Köszönet ezért az értelmes, emberi és normális bejegyzésért. Nem fogja megváltoztatni a mindenben a rosszat keresőket, a mindenbe politikát vivőket, az összeesküvés elméleteseket és a hasonlókat. De ha csak néhányan ennek hatására oltatnak, és elkerülik a bajt, akkor is megérte. Köszönet.
2009. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
arrafelé egyébként sincs igazán tél. az meg csak azért érdekes, hogy offshore a cég, mert lehet hogy magyarországon gyártják és az is lehet hogy jó, csak az indokolatlan riogatással van a gond. meg azzal, hogy vesszük a sok oltóanyagot. azt is az emberek veszik, amit az állam fizet.
2009. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!