Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik felvágják az ereiket,...

Akik felvágják az ereiket, azoknak hogy nem lesz semmi bajuk, mármint tetanusz vagy ilyesmik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert VAGY belehalnak és akkor nincs lehetöség fertözésre, VAGY megmentik öket és akkor kórházban kezelik öket, ahol szintén meg tudják elözni az ilyesmit.
2014. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert pengevel vagnak ami tiszta. Te sem leszel tetanuszos borotvalkozas utan.
2014. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát a pengék, vagyis kés meg hegyező pengéje meg ilyenek azok tiszták, értem :D
2014. febr. 19. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. A haztartasi kesektol nem leszel tetas. Ha a csirkeolbol szedsz egy rozsdas szoget, attol lehet.
2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egy elég ostoba kérdés. Először is miért akarja valaki felvágni az ereit? A másik, a tetanuszon kívül még rengeteg fertőzést lehet kapni.

Szerintem, aki fel akarja vágni az ereit, az öngyilkos akar lenni. Az ilyen ember ne foglalkozzon a lehetséges fertőzésekkel. Aki nem akar öngyilkos lenni és felvágja az ereit, az egy idióta, és számíthat némi pszichiátriai kezelésre. Na őket nem értem. A tetanuszt egyébként nem a rozsdától kapod, hanem a Clostridium tetani nevű anaerob baktériumtól. De a Google a barátod és utána tudsz nézni, ha majd a saját darabolásodon kívül más is érdekel.

2014. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagdosom magam, csak nem tudtam hogy nem lesz semmi bajuk azoknak, akik igen.

Utolsó, nem értek egyet, aki vagdossa magát, nem feltétlenül akar öngyilkos lenni, csak fizikai fájdalommal akarja enyhíteni a lelkit, attól még nem muszáj halált akarnia..

2014. febr. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!