Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi igaz abból, hogy Európában...

Mi igaz abból, hogy Európában eddig 6,5 millióan oltatták magukat, ebből 2 millió CSAK a magyar?

Figyelt kérdés
Mert ez így durván hangzik, de több felől is hallottam.
2009. dec. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
69%

Jah ami viszont fontos és elfelejtettem. Had kérdezzem már meg, a H1N1-nek mi a jókurv@isten

A STÍLUSA MAGA AZ EMBER. :-)))

köze van a spanyolnáthához?? Te konkrétan azt írtad hogy ugyan az a vírus..NEM ÍRTAM AZT!!! NE TESSEN ÁTÉRTELMEZNI. :-))) A SPANYOLNÁTHA felszíni antigénstruktúrája H1N1 típusú volt; ezeket a felszíni vírusantigéneket nyolcvan év után reverz genetikai módszerrel sikerült rekonstruálni.

2009. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
63%
Én gyógyszergyárban dolgozok, egy gyógyszer kifejlesztési ideje tesztekkel együtt akár 6 év. Tudom milyen alapanyagból készülnek a gyógyszerek ezért csak akkor szedem be, ha nagyon muszáj.
2009. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
63%

Utolsónál a pont.

Kedves vitapartnerem: Ismét beigazolódott hogy egy nagy szavakkal dobálózó buta, senkiháziba botlottam. Íme egyetlen értelmes mondatod forrása:

[link]

Aki kíváncsi, megnézheti honnan tájékozódok ( vagy is másol..) egy hozzá nem értők kretén... Ilyen emberekkel nem cserélek eszmét szóval bocsi de befejeztem..

2009. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
47%

Én gyógyszergyárban dolgozok,DOLGOZOM :-)))ÉS NEM DOLGOZOK.

A BEOSZTÁSOD-GONDOLOM-LOMBIKMOSOGATÓ, HA ILYENEKET ÍRSZ. :-))) ARRA IS SZÜKSÉG VAN, NEM LEBECSÜLÉSBŐL ÍRTAM EZT A MUNKÁT. CSAK MEGJEGYZEM, HOGY A FEJLESZTŐMÉRNÖKÖKTŐL FELCSÍPETT INFORMÁCIÓ, FÉLINFORMÁCIÓ NEM UGYANAZ, MINT A TUDÁS. :-))) :p:p:p


egy gyógyszer kifejlesztési ideje tesztekkel együtt akár 6 év.NA ITT BUKIK KI A TUDATLANSÁG!!! KEVERNI A GYÓGYSZERT, MELY BETEGSÉG GYÓGYÍTÁSÁRA VALÓ, A MEGELŐZÉST SZOLGÁLÓ VAKCINÁVAL. MÁS AZ ELJÁRÁS IS A BEVIZSGÁLÁSOKKOR. Tudom milyen alapanyagból készülnek

HÚHA.....EZ NAGY TUDÁS. :-))) DE PL A SAMPINYONGOMBA LÓTRÁGYÁN TEREM A LEGJOBBAN, DE A BELŐLE KÉSZÜLT GOMBAPAPRIKÁS AZÉRT MÉG FINOM a gyógyszerek ezért csak akkor szedem be, ha nagyon muszáj.EZ VISZONT HELYES. DE KI DÖNTI EL, HOGY MIKOR NAGYON MUSZÁJ?? :p:p

2009. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
47%

Utolsónál a pont.

Kedves vitapartnerem: Ismét beigazolódott hogy egy nagy szavakkal dobálózó buta, senkiháziba botlottam.

IGENIS PROFESSZOR ÚR. :-))) VISSZA IS ADOM MINDKÉT DIPLOMÁMAT. :-))) Íme egyetlen értelmes mondatod forrása:

[link]

Aki kíváncsi, megnézheti honnan tájékozódok ( vagy is másol..)

HOPPÁ...:-))) PRÓBÁLTAM OLYAN SZINTRE MENNI, HOGY ÉRTHETŐ LEGYEN KEDVES PROFESSZOR ÚR. :-))))

egy hozzá nem értők kretén...

PROFESSZOR ÚRNAK IS EZ A SZAKMÁJA??? :-))) :p:pp

ÉS ORVOS, VAGY KURUZSLÓ???:p:p:p

Ilyen emberekkel nem cserélek eszmét

NEM IS SZÜKSÉGES, HISZEN NEM ESZMÉT CSERÉLT PROFESSZOR ÚR, CSAK VAGDALKOZOTT. FŐ ÉRVEK, NEM SZÓ SZERINT: ERRE VÁLASZOLNI SEM ÉRDEMES, EZ BAROMSÁG, MÁS NEM ÉRTHET HOZZÁ, NEKEM JÓK A FORRÁSAIM, MÁSNAK NEM, DE NEM MOMDOM MEG ŐKET...STB

szóval bocsi de befejeztem..

NEM KELL BOCSÁNATOT KÉRNI, HA VALAKI VERESÉGET SZENVED, MINDIG MONDHATJA, HOGY "GYŐZTEM ÉS MOST AKKOR ABBA IS HAGYOM+. :-)):-):p:p

2009. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
47%

Eléggé bebukott már a nem létező tudásod, minek pedálozol? A gyógyszergyáras válaszolónak van igaza. Hiába kötsz bele, megint hülyeségeket írtál (mindenki számára nyilvánvaló) ráadásul paraszt módon. Nem illik nagy betűvel írni.

A H1N1 elleni vakcinát nem tesztelték megfelelően és KÉSZ. Ez egy TÉNY. Ezzel vitába lehet szállni de nem kell mert felesleges, főleg olyan képzelt tudással, mint a tiéd. Ráadásul mások munkáját szólod le. Szánalmas vagy. nemvolt gyerekszobád vagy anyut más csoffasztotta apu helyett? Mi a nagy lelki bajod? XD

2009. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
47%

Eléggé bebukott már a nem létező tudásod,EZT KI ÁLLÍTJA??? :-) minek pedálozol?KINEK?? :-)) CSAK PRÓBÁLOM- MONDOM PRÓBÁLOM- AZ ERŐSZAKOS BUTASÁG TERJESZTÉSÉT AKADÁLYOZNI. :-)) A gyógyszergyáras válaszolónak van igaza.HÚÚÚ, EZT A JÓISTEN SUGALLOTTA?? :-))VAGY KONZULTÁLTÁL VALAKIVEL?? :-)) Hiába kötsz bele, megint hülyeségeket írtál (mindenki számára nyilvánvaló EZ A BUTA, ILLETVE NAGYON BUTA EMBEREK EGYIK VÉGSŐ "ÉRVE") MINDENKINEK NYILVÁNVALÓ, HOGY A FÖLD LAPOS, MONDOTTÁK ANNAK IDEJÉN :-))) PUNKTUM, VITA NINCS, AKI MÁST MOND, OSTOBA ÉS ERETNEK ÉS ÉGETTESSÉK MEG. :-))) :p:p ráadásul paraszt módon. Nem illik nagy betűvel írni.

EZT AZ ILLEMSZABÁLYT KI ÁLLÍTOTTA FEL?, JA JÓ, TUDOM EZ NYILVÁNVALÓ ÉS MINDENKI TUDJA. :-)))

A H1N1 elleni vakcinát nem tesztelték megfelelően és KÉSZ. PERSZE, HIOGY KÉSZ. EZÉRT LEHET MÁR OLTANI VELE. :-))))) :p:p Ez egy TÉNY. HA TE MONDOD, AKKOR EZ BIZTOSAM ÚGY IS VAN. :-))) :p:p:p Ezzel vitába lehet szállni de nem kell mert felesleges,PERSZE, HOGY AZ, HISZEN TE MONDOD. :-))))) főleg olyan képzelt tudással, mint a tiéd.JAJA PROFESSZOR ÚR, ÉRTETTEM. :-))) DE MÁR MONDTAM, HOGY VISSZAADOM A DIPLOMÁIMAT. :-)))) AKKOR BOCSÁNATOT NYEREK?? :-)) Ráadásul mások munkáját szólod le. MUNÁT?? TE ITT DOLGOZOL??? :-)))Szánalmas vagy. nemvolt gyerekszobád vagy anyut más csoffasztotta apu helyett?

HOPP, MICSODA TAPASZTALATAID VANNAK. :-)) VETÍTESZ??? :-)) :p:p:p ÉS EZT ILLIK?? :-))):p:p:p Mi a nagy lelki bajod? XD

VAGDALKOZÁS, VAGDALKOZÁS, VAGDALKOZÁS. :-)) :P:P:P A NEMTUDÁS, ÉRVNÉLKÜLISÉG, BUTASÁG FEGYVERE. :-)))

2009. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
47%

Megint nem létező ok-okozati összefüggéseket állítasz fel. Ha már ennyire tudni szeretnéd biológia hallgató vagyok és a biotechnológia tanáromtól (vagy professzror?:)) tudom hogy készülnek a vakcinák. Épp ez a probléma vele hogy nem lehetne vele oltani még is oltanak..

De ha már én így beszámoltam ezekről, áruld már el te honnan szerzed nemlétező tudásodat? Kizárólag a wikipédiáról ? XDXD Ezen még mindig röhög a vakbelem.. A fószer kimásolja a dolgokat és beállítja saját gondolatnak..

A másik meg hogy már egy mondatod sem kapcsolódik a kérdéshez.. Ellenben büszke lehetsz,te vagy az egyik a2millió hülye magyar közül akik beoltatták magukat :)

Na mostantól befejeztem. Hülyékkel nem érdemes vitatkozni, nem tudnak..

2009. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
47%

Megint nem létező ok-okozati összefüggéseket állítasz fel.HOL IS?? :-)))

Ha már ennyire tudni szeretnéd ÖNGYILKOS AZÉRT NEM LETTEM VOLNA, HA NEM TUDOM MEG. :-)) biológia hallgató vagyok és a biotechnológia tanáromtól (vagy professzror?:))

NA MOST AKKOR MELYIK??? :-))) MERT EZ SEM UGYANAZ. :-)))tudom hogy készülnek a vakcinák. Épp ez a probléma vele hogy nem lehetne MIÉRT IS??? HA ÍGY VAN ÉS TUDOD ÉS BIZTOS VAGY BENNE, KÖTELESSÉGED VOLNA FELJELENTÉST TENNI. :-))HISZEN AKKOR JOGOT SÉRTETTEK, EMBEREKET VESZÉLYEZTETNEK..STB

MEGTETTED MÁR????

vele oltani még is oltanak..

TEHÁT CZEIZEL ENDRE EGY VÉN HÜLYE, MERT AJÁNLJA, SŐT FELELŐTLENNEK TARJA AZT AKI NEM OLTTAT?

A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA IMMUNOLÓGIAI BIZOTTSÁGA -ÁLLÁSPONTOD SZERINT- OSTOBA EMBEREKBŐL ÁLL, HISZEN JAVASOLJÁK A VÉDŐOLTÁST( DE HÁT TE TERMÉSZETESEN FÖLÖTTÜK ÁLLSZ TUDÁSBAN .-))))

FALUS ANDRÁS AKADÉMIKUS, A SEMMELWEIS EGYETEM GENETIKAI, SEJT- ÉS IMMUNBIOLÓGIAI INTÉZETÉNEK IGAZGATÓJA SZINTÉN BUTA LEHET-A TE MÉRCÉDDEL MÉRVE.

A A SZÜLÉSZETI ÉS NŐGYÓGYÁSZATI SZAKMAI KOLLÉGIUM CSUPA BUTA ORVOSBÓL ÁLL, HISZEN AZ OLTÁST NAGYON JAVASOLJÁK, DE TE BIZTOSAN FÖLÖTTÜK ÁLLSZ MÁR TUDÁSBAN .

De ha már én így beszámoltam ezekről, áruld már el te honnan szerzed nemlétező tudásodat?MINT AHOGY FÖLÖTTEM IS ÁLLSZ TUDÁSBAN -HISZEN AZ ÉN MÁR MEGLÉVŐ SZAKMAI DIPLOMÁM NEM ÉRHET FEL A TE TEHETSÉGEDHEZ- ÉS VITAKÉSZSÉGBEN, BÁR ÉRVEIMET NEM CÁFOLOD,ÉRVEKET NEM SOROLSZ FEL, CSAK PRÓBÁLKOZOL VAGDOSÁSSAL ÉS EX KATEDRA KIJELENTÉSEKKEL Kizárólag a wikipédiáról ? XDXD Ezen még mindig röhög a vakbelem..NOS EZ IS BUTA ÉRV, TANULJ MEG VITATKOZNI...IS. 1. A WIKIPÉDIA EGY SZABAD SZERKESZTÉSŰ LEXIKON ÉS NEM BULVÁRLAP. TERMÉSZETESEN ETTŐL MÉG SZEREPELHET BENNE TÉVEDÉS. 2.HA BULVÁRLAP VOLNA, AKKOR IS SZEREPELHETNE BENNE PONTOS ADAT, INFORMÁCIÓ(LEGFELJEBB BULVÁROS TÁLALÁSBAN.3 EGY INFORMÁCIÓ VALÓSÁGTARTALMÁT NEM KIZÁRÓLAGOSAN A MEGJELENÉSI HELYE DÖNTI EL. HA PL. VALAMELY BULVÁRLAP ÍR ARRÓL, HOGY GÁBOR DÉNES (NÉZZ UTÁNA A WIKIPÉDIÁBAN:-)))) NOBEL DÍJAS VOLT, AKKOR AZ NOBEL DÍJASSÁG NEM SZÜKSÉGSZERŰEN TÉVES ADAT. :-)))) A fószer kimásolja a dolgokat és beállítja saját gondolatnak..A FÓSZER :-)))SEHOL NEM ÍRTA, HOGY KIZÁRÓLAG SAJÁT GONDOLATAIT ÍRJA LE. CÁFOLNI VISZONT MEG SEM PRÓBÁLTAD AZ EMLÍTETT ADATOT, INFORMÁCIÓT. :-))) PERSZE EGYSZERŰBB ÍGY. :-)))

A másik meg hogy már egy mondatod sem kapcsolódik a kérdéshez.. Ellenben büszke lehetsz,te vagy az egyik a2millió hülye magyar közül akik beoltatták magukat :)

ERRŐL MÁR SZÓLTAM FENTEBB A -E SZERINT A MEGJEGYZÉSED SZERINT IS- HÜLYE MAGYAR ORVOSOKRÓL, TUDÓSOKRÓL, AKADÉMIKUSOKRÓL ÉS IMMUNOLÓGUSOKRÓL. :p:p:p

Na mostantól befejeztem. Hülyékkel nem érdemes vitatkozni, nem tudnak. ILYENT MONDANAK, ÍRNAK LE OLYANOK AKIKNEK IGEN CSEKÉLY AZ ÉRVKÉSZLETÜK. :-))))A VITATKOZNI TUDÁSUKRÓL NEM IS SZÓLVA. :-))

2009. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Tetszik a párbeszéd. Igazából nem fűznék hozzá semmit, egy dolgot kivéve: Czeizel Endrét és Falus András nevét emelném ki. Csak ők ketten? Mindig csak ők ketten. Érdekes. Miért csak ők? És több orvos miért ellenzi még mindig az oltás beadatását? Kismama vagyok, nem oltott be a háziorvosom. Pedig kértem. Oltás nélkül vagyok, védekezem a magam módján. Én vállalom a felelősséget magamért így, de a babámért ki vállalja, ha beoltom magam, mert a háziorvosom sem. Czeizel Endre mit fog mondani, ha baja lesz a gyerekemnek x év múlva (nem lesz, de a mégis)..? Hogy Igen, sajnos elnézést, de ... és attól még az én gyerekem marad, ő meg elfelejti fél óra múlva. Mintahogy a Csernobil idején..meg a gyerekcsempészetéről is megfeledkeztek páran.. Falus András: Eszébe ne jusson senkinek az oltóanyagot magához venni...pár hónapja jelentette. És most: Felelőtlen, aki nem oltja magát! Ezért van a sok kétely és bizalmatlanság sok emberben. Pedig egyre inkább úgy tűnik, bízhatnánk bennünk, de valami mégis van... Nyilván pénzről is szól, sok pénzről. Miért elég az Omninvestnek, ha a fél oltóanyag elfogy? Miért nem tudja meg senki az Omninvest mögött milyen érdekek állnak? Kik a tulajdonosok? Miért titkolóznak? Engem egyiksem érdekel, arra törekszem most már, hogy legyünk túl ezen az egészen. Hogy legyen így boldog egy kismama, akinek legszebb hónapjait kell(ene) élni? Így? Rettegve? Elzárva magát a külvilágtól? Ha nem lennék terhes, beoltanám saját magam, mert megtenném. De így... csak remélek.
2009. dec. 18. 02:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!