Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi igaz abból, hogy Európában...

Mi igaz abból, hogy Európában eddig 6,5 millióan oltatták magukat, ebből 2 millió CSAK a magyar?

Figyelt kérdés
Mert ez így durván hangzik, de több felől is hallottam.
2009. dec. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
32%

NA MOST AKKOR MELYIK??? :-))) MERT EZ SEM UGYANAZ. :-))) Teljesen mind1..

MIÉRT IS??? HA ÍGY VAN ÉS TUDOD ÉS BIZTOS VAGY BENNE, KÖTELESSÉGED VOLNA FELJELENTÉST TENNI. :-))HISZEN AKKOR JOGOT SÉRTETTEK, EMBEREKET VESZÉLYEZTETNEK..STB

MEGTETTED MÁR???? Baszok arra hány hozzád hasonló hülye döglik meg.. . És jogilag nincs benne hiba, minden ember "önálló" döntést hoz. Elviekben nem lehetne. De az enteongén lelkület ma már elég ritka kifejezés.

TEHÁT CZEIZEL ENDRE EGY VÉN HÜLYE, MERT AJÁNLJA, SŐT FELELŐTLENNEK TARJA AZT AKI NEM OLTTAT? DE HÁT TE TERMÉSZETESEN FÖLÖTTÜK ÁLLSZ TUDÁSBAN .-)))) Rám nem nehezedik politikai nyomás és nem függök a létem állami támogatásoktól.. De te azért csak olTTatsd be magad hehe:D

AHOGY FÖLÖTTEM IS ÁLLSZ TUDÁSBAN -HISZEN AZ ÉN MÁR MEGLÉVŐ SZAKMAI DIPLOMÁM NEM ÉRHET FEL A TE TEHETSÉGEDHEZ. És mi vagy? Agrármérnök??? :DDDD Nagyon úgy hangzik! Vagy inkább agrár proletár.

NOS EZ IS BUTA ÉRV, TANULJ MEG VITATKOZNI. Ne te döntsd el.

A WIKIPÉDIA EGY SZABAD SZERKESZTÉSŰ LEXIKON És mivel nem te szerkesztetted nem a te hozzáértésed vagy hozzá nem értésed gyümölcse, a benne írtakat ne állítsd be saját tudásodnak. Elhisszük és sajnáljuk, hogy nem rendelkezel ilyennel, na de kérlek...

A FÓSZER :-)))SEHOL NEM ÍRTA, HOGY KIZÁRÓLAG SAJÁT GONDOLATAIT ÍRJA LE Kit érdekel? Én rólad beszéltem...

ILYENT MONDANAK, Na hogy is van az az agrárproletáros dolog?:D

2009. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
32%

Ja ez lemaradt:

HOL IS?? :-))) Ott ahol azt írod hogy XY mondja (akinek te hitelt adsz) EZÉRT igaz... Szerintem meg ezt nevezik birkatörvénynek:)

2009. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32%

NA MOST AKKOR MELYIK??? :-))) MERT EZ SEM UGYANAZ. :-))) Teljesen mind1..

NA JA, HA NEM TUD VALAKI VÁLASZOLNI, AKKOR VÁLASZ HELYETT EZ JÓL JÖN......:-)))))FOLYAMATOSAN HASZNÁLT MÓDSZER EZ NÁLAD. :-))))

.

MIÉRT IS??? HA ÍGY VAN ÉS TUDOD ÉS BIZTOS VAGY BENNE, KÖTELESSÉGED VOLNA FELJELENTÉST TENNI. :-))HISZEN AKKOR JOGOT SÉRTETTEK, EMBEREKET VESZÉLYEZTETNEK..STB

MEGTETTED MÁR???? Baszok arra hány hozzád hasonló hülye döglik meg.. .

REMÉLEM NEM ILYEN LESZ A JÖVŐ BIOLÓGUS, BIOKÉMIKUS TUDÓS NEMZEDÉKE.:-(( PRTIMITÍV, ANTISZOCIÁLIS, ÉS BUTA. DE TUDOMÁSUL KELL VENNI, HOGY ILYENEK IS VANNAK, LESZNEK KÖZÖTTÜK. :-(((


És jogilag nincs benne hiba, minden ember "önálló" döntést hoz.

ISMÉT BUTASÁGOD JELE. NEM A DÖNTÉSRŐL BESZÉLEK, HANEM ARRÓL, HOGY MIT SZABAD FORGALMAZNI, MILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. HA A HÁZIORVOS "MÉRGET" ÍR FEL( MERT EZT A VÉDŐOLTÁST IS FEL KELL ÍRATNI, CSAK RECEPTRE KAPHATÓ) ÉS MÉG BE IS ADJA, AKKOR...??? NA, LEESETT A TANTUSZ.???SZABAD DÖNTÉSKÉNT CIÁNT IS FELIRATHAT ÉS BEADATHAT MAGÁNAK VALAKI??(ITT VÁRHATÓ VALAMI NAGYON"OKOS" VÁLASZ). :-)))


Elviekben nem lehetne.

SZERINTED.

.

De az enteongén lelkület ma már elég ritka kifejezés.

TEHÁT CZEIZEL ENDRE EGY VÉN HÜLYE, MERT AJÁNLJA, SŐT FELELŐTLENNEK TARJA AZT AKI NEM OLTTAT? DE HÁT TE TERMÉSZETESEN FÖLÖTTÜK ÁLLSZ TUDÁSBAN .-)))) Rám nem nehezedik politikai nyomás és nem függök a létem állami támogatásoktól..

CZEIZEL ENDRE PL. NYUGDÍJAS, ÉS NEM ÁLLAMI TÁMOGATÁSBÓL ÉL. EGY AKADÉMIKUSRA MIFÉLE POLITIKAI NYOMÁS NEHEZEDNE? AZ AKADÉMIKUSSÁGOT NEM LEHET ELVENNI.

ÉRVELÉSED MEGINT GYENGE. ÉS MÉG AZZAL IS "VÁDOLOD" VELE A SZAKEMBEREKET, HOGY ERKÖLCSTELENÜL ÉS ETIKÁTLANUL, SZAKMAI DOLGOKRÓL HAZUDNAK, BECSAPJÁK, FÉLREVEZETIK AZ EMBEREKET, MI TÖBB ÖNMÉRGEZÉSRE BÍZTATJÁK ŐKET.

.

e te azért csak olTTatsd be magad hehe:D

AHOGY FÖLÖTTEM IS ÁLLSZ TUDÁSBAN -HISZEN AZ ÉN MÁR MEGLÉVŐ SZAKMAI DIPLOMÁM NEM ÉRHET FEL A TE TEHETSÉGEDHEZ. És mi vagy? Agrármérnök??? :DDDD Nagyon úgy hangzik! Vagy inkább agrár proletár.

A PRIMITÍV ÉRVELÉS ÉS VITA LEGPRIMITÍVEBBJE.


.

NOS EZ IS BUTA ÉRV, TANULJ MEG VITATKOZNI. Ne te döntsd el.

NEM DÖNTÉS, CSAK JAVASLAT. BÁR BUTA EMBEREKNEK HIÁBA JAVASOL BÁRKI IS OLYANT, AMI HASZNUKRA VÁLNA. :p:p:p

.


A WIKIPÉDIA EGY SZABAD SZERKESZTÉSŰ LEXIKON És mivel nem te szerkesztetted nem a te hozzáértésed vagy hozzá nem értésed gyümölcse, a benne írtakat ne állítsd be saját tudásodnak.

HÚÚÚÚÚÚÚ..HA. KI ÁLLÍTOTTA BE SAJÁTNAK??? ÉS MI AZ, HOGY SAJÁT TUDÁS? TANKÖNYVEKBŐL,SZAKKÖNYVEKBŐL, LEXIKONOKBÓL, TUDÓSOKTÓL, TANÁROKTÓL STB SZEREZZÜK KAPJUK INFORMÁCIÓINK, TUDÁSUNK ZÖMÉT. KIVÉVE -ÚGY TŰNIK- TÉGED, MERT TE HATALMAS SZAKTUDÁSSAL SZÜLETTÉL, S CSAK SAJÁT, ÖNÁLLÓ KUTATÁSI EREDMÉNYEIDRE TÁMASZKODSZ, TE ÚJRAALKOTOD MAGADNAK A PERIÓDUSOS RENDSZERT, ÚJRA FELFEDEZED A PENICILLINT, MERT MÁSOK TUDÁSÁRA NEM SZABAD TÁMASZKODNI- SZERINTED. :p:p:p

.

Elhisszük és sajnáljuk, hogy nem rendelkezel ilyennel, na de kérlek...

A FÓSZER :-)))SEHOL NEM ÍRTA, HOGY KIZÁRÓLAG SAJÁT GONDOLATAIT ÍRJA LE Kit érdekel? Én rólad beszéltem...

ILYENT MONDANAK, Na hogy is van az az agrárproletáros dolog?:D

NA EZ NAGYON TETSZIK NBKED. ÉRV HELYETT JÓ ELŐHÚZNI...:-)))

.

NINCS NAGY GOND VELED, CSAK ANNYI, HOGY BUTASÁGOKAT TERJESZTESZ. ÉS AKI NEM A TE BUTASÁGODAT MONDJA, AZ OSTOBA, VAGY POLITIKAI NYOMÁSBÓL TESZI, SZAKMAI TUDÁSA ELLENÉRE.A NOBEL DÍJ REMÉLEM A CÉLKITŰZÉSEID KÖZÖTT VAN. :-))))

2009. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
35%

Ja ez lemaradt:

HOL IS?? :-))) Ott ahol azt írod hogy XY mondja (akinek te hitelt adsz) EZÉRT igaz...

NEM, NEM EZÉRT IGAZ. NAGY VALÓSZÍNŰSÉGGEL IGAZNAK LEHET TARTANI AZT, AMIT NAGY TUDÁSÚ SZAKEMBEREK JELENTŐS DÖNTŐ TÖBBSÉGE ANNAK MOND.


Szerintem meg ezt nevezik birkatörvénynek:)

JAJA, ÉS AMIT TE ÁLLÍTASZ AZ AZ ABSZOLUT IGAZSÁG. NE HIGGYÜNK HÁT TANÁRTAINKNAK, NE LEGYÜNK BIRKÁK.

NE HIGGYÜNK HÁT ORVOSAINKNAK, HISZ HAZUDNAK ŐK, NE LEGYÜNK BIRKÁK.

NE HIGGYÜNK NAGY TUDÓSOKNAK, MERT HISZ AKKOR BIRKÁK VAGYUNK. :-))))

DE HIGGYÜNK NEKED, AZ IGAZSÁG ÉS AZ ABSZOLUT TUDÁS LETÉTEMÉNYESÉNEK. :-)))

2009. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
47%

Te nem vitatkozol, te mondatokat, szavakat forgatsz ki hatalmas hozzá nemértéssel. Na de nem folytatom az általad megkezdett metódust mert kezd elegem lenni belőled. Válaszolj egyetlen egy kérdésre ha tudsz!

Miért oltassa be magát valaki egy olyan oltással melynek a tesztelési fázisa 1 hónap (!!) volt. Egy olyan betegség ellen véd (vagy sok esetben nem véd) amely eddig világviszonylatban kevesebb halálesetet követelt, mint a szezonális influenzák egyetlen átlagos európai országban (pl. Nagy Britannia, Franciaország vagy akár Mo)1 év alatt. (És bár még nincs vége a 2009-es évnek de a járvány már tetőzött, innentől csak csökkenni fog a ráta.

Mivel a leírtak megbízható forrásból származnak. Felesleges kötekedni. Ha ezt fogod tenni mindenki elkönyvelheti (megint)mekkora pattogó tetű hülye vagy. Szóval most az egyszer válaszolj: Miért oltsa be bárki is magát egy ilyen oltással??

2009. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
47%

Ja és ha hiszel minden tekintélyes orvosnak és kutatónak, tessék ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=y6lOQDWb4bc

Ennek is hiszel??

2009. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
47%

Te nem vitatkozol, te mondatokat, szavakat forgatsz ki hatalmas hozzá nemértéssel.

EZ EGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN ALKALMAZOTT MÓDSZER, HA VALAKI NEM TUD ÉRDEMBEN VÁLASZOLNI, VAGY ÉRVELNI. :-)))))

Na de nem folytatom az általad megkezdett metódust mert kezd elegem lenni belőled. Válaszolj egyetlen egy kérdésre ha tudsz!

MEGTISZTELSZ Ó NOBEL DÍJ VÁROMÁNYOSA. :p:p:p


Miért oltassa be magát valaki egy olyan oltással melynek a tesztelési fázisa 1 hónap (!!) volt.

MÁR ÍRTAM, HOGY AZ INFLUENZA VÉDŐOLTÁSRA NEM KELL SOK ÉVES TESZTELÉS, VIZSGÁLAT, MINT A GYÓGYSZEREKRE, DE ENNEK KÖNNYEN UTÁNA NÉZHETSZ.

Egy olyan betegség ellen véd (vagy sok esetben nem véd HONNAN EZ A SOK ESETBEN NEM VÉD INFORMÁCIÓ??? PONTOS STATISZTIKAI ADAT, VAGY A SZOMSZÉDASSZONY MONDTA?? :p:p:p:p ) amely eddig világviszonylatban kevesebb halálesetet követelt,ISMÉT IDÉZEK, MERT BÁR TUDOM, HOGY TE MAGAD SZÁMOLOD A DOLGOT, ÉN INKÁBB ELOLVASOM, AMIT SZAKEMBEREK MONDABNAK: "A Harvard Egyetem kutatói szerint az új típusú influenza halálozási aránya nagyjából azonos a szezonális influenza áldozatainak számával."

MEGJEGYZIK, HOGY A "VÉGEREDMÉNY" VALÓBAN KEVESEBBRE VÁRHATÓ.


mint a szezonális influenzák egyetlen átlagos európai országban (pl. Nagy Britannia, Franciaország vagy akár Mo)1 év alatt. (És bár még nincs vége a 2009-es évnek de a járvány már tetőzött,EZ MEGINT PONTATLAN, EZ CSAK KÉSŐBB DERÜL KI, VANNAK AKIK DECEMBER KÖZEPÉRE ÉS VANNAK AKIK JANUÁR KÖZEPÉRE VÁRJÁK A TETŐZÉST. innentől csak csökkenni fog a ráta.

Mivel a leírtak megbízható forrásból származnak.

TŐLED. :-)))) :p:p:p

Felesleges kötekedni. Ha ezt fogod tenni mindenki elkönyvelheti (megint)mekkora pattogó tetű hülye vagy.

KÖNYVELÉST VEZETNEK RÓLAM??? :-))))ÉS TÉGED FOLYAMATOSAN TÖMEGEK TÁJÉKOZTATNAK ERRŐL??? :-)):p:p:p

Szóval most az egyszer válaszolj: Miért oltsa be bárki is magát egy ilyen oltással??

AZÉRT, MERT MÁR JÓNÉHÁNYAN MEGHALTAK AZ INFLUENZÁTÓL ÉS ANNAK KÖVETKEZMÉNYEITŐL, A VÉDŐOLTÁSTÓL PEDIG MÉG SENKI (EDDIG).

MONDD AZOKNAK A KISMAMÁKNAK A FÉRJEINEK, AKIK MEGHALTAK, HOGY JÓL TETTE A FELESÉGÜK, HOGY NEM OLTATTA BE MAGÁT. BIZTOSAN EGYET FOGNAK ÉRTENI VELED. A H1N1 KÖRÜL VALÓBAN NAGYOBB VOLT A FELHAJTÁS ÉS A MÉDIAHISZTI, DE ÉN AZT NEM ÍRTAM, HOGY A 'HAGYOMÁNYOS', SZEZONÁLIS INFLUENZA ELLEN NEM KELL VÉDŐOLTÁS.

TALÁN TANULTAD-HA TANULTAD- HOGY AZ INFLUENZA NEM ELŐZHETŐ MEG VITAMINSZEDÉSSEL, A SZERVEZET IMMUNRENDSZERE IS HIÁBA ERŐS,, AZ NEM TUDJA A FERTŐZÉST MEGELŐZNI, CSAK KÖNNYEBBEN GYŐZI LE, DE AKKOR IS OTT VAN A KB EGY HETES BETEGSÉG, ÁLTALÁBAN MAGAS LÁZZAL, ROSSZ KÖZÉRZETTEL,MUNKAKÉPTELENSÉGGEL.

HA EZ MEGELŐZHETŐ, AKKOR JÓ DÖNTÉS, HA MEGELŐZI AKI TEHETI. ILYEN EGYSZERŰ.DE SAJNOS TE AZT SEM TUDTAD, HOGY A SPANYOLNÁTHA JÁRVÁNY INFLUENZA VOLT, CSAK AZON LOVAGOLTÁL, HOGY MIÉRT ÉPP A WIKIPÉDIÁBÓL IDÉZTEM EZT. A TÉNYSZERŰSÉGGEL ABSZOLUT NEM FOGLALKOZTÁL.

2009. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
47%

Ja és ha hiszel minden tekintélyes orvosnak és kutatónak, tessék ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=y6lOQDWb4bc

Ennek is hiszel?

JA, TE INNEN SZERZED A TUDÁST??? PERSZE DAVID iCKE A FOOTBALLISTÁBÓL LETT SPORTÚJSÁGÍRÓBÓL LETT "IGAZSÁGKUTATÓ".Ő MILYEN ORVOS IS??? :p:p:p

AKI SZERINT VILÁGMÉRETŰ ÖSSZEESKÜVÉS FOLYIK AZ EMBERISÉG LÉTSZÁMÁNAK CSÖKKENTÉSÉRE.ÉS ERRE SZOLGÁLNAK A VÉDŐOLTÁSOK IS. :-)))))

AKI SZERINT AZ IMMUNRENDSZER BŐVEN ELÉG, SEMMIFÉLE VÉDŐOLTÁSRA NINCS SZÜKSÉG :-))))Ő MITŐL ORVOS, MITŐL SZAKEMBER???

HEIDE-MEDIN KÓR, FEKETEHIMLŐ STB. JAJ DE JÓL VÉDEKEZETT AZ IMMUNRENDSZER.

MALÁRIA, KOLERA PESTIS, HURRÁÁÁÁÁÁ EZEKNÉL IS MILYEN JÓL MŰKÖDIK, MŰKÖDÖTT.

ÉS IDÉZEK EGY CZEIZEL RIPORTBÓL; EZ MÉG AZ ELŐZŐHÖZ, A MIÉRT OLTASSUNK-HOZ ADALÉK:

"Eddig ön volt az egyetlen, aki azt mondta, „személyesen vállal szakmai felelősséget, hogy a vakcina nem okozhat rendellenességet a terhes nőknél”.


– Demonstrálni akartam. Ha szakmailag biztosnak érzem magam, akkor nem az jár a fejemben, hogy baj lehet. És a tudatlanságról még nem beszéltünk: ha egy oltásnak mellékhatása van, azért a gyártó a felelős. Döbbenet, hogy a kollégák még ezt sem tudják. Nekünk, orvosoknak fel kell világosítanunk a pácienst az érvekről és ellenérvekről, hogy élhessen döntési jogával. Nem mondhatom azt, hogy feltétlenül oltassa be magát, csak azt: a betegek között hétszer nagyobb a várandósok halálozása, 50 százalékkal nő a fejlődési rendellenességek gyakorisága, és ha egy kismama beoltatja magát, akkor a csecsemője hat hónapig védett lesz. Az ellenérvek pedig minimálisak."

2009. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
47%

Először is azt szögezzük le hogy én hülyeségnek tartom a videót (egy jó részét legalább is). Csak arra voltam kíváncsi hogy ha már mindent szart elhiszel akkor ezt is beveszi-e a hülye agyad.

Másodszor is AZT kértem hogy 1 baszott kérdésre válaszolj te tetű kertén!!!!!!!!!!!! Nem tudsz olvasni? Szánalmas hogy az ilyeneknek szólás szabadságot adtak.

És mi az hogy nem tudtam mi a spanyol nátha??:D Ne röhögtess már ki. Ezek olyan alapvető dolgok mint a tej meg a kenyér.

Na de ezeket félretéve összefoglalom a válaszod lényegét: Azért kellet 2millió magyarnak magát egy ismeretlen eredetű, szinte teszteletlen vírusos vegyszerrel beoltani hogy néhány amúgy is beteg hülye ne haljon meg?? Ez most logikátlan vagy logikátlan? Basszus kb. 2 hónap alatt 30 valahány ember halt meg. Ez mi a lófaszt számít?? Túlnépesedés van. Ezért legyen esetleg több tíz- vagy százezer idegileg károsodott kisbaba mert a hülye anyjuknak bemesélték hogy jót tesznek? A kezelésüket a TE adódból IS fogják fizetni...

Jah és amire kíváncsi voltál. Azt hogy az oltás nem megbízható (vagy is hogy az is megbetegedhet aki beoltatta magát) az ANTSZ honlapján olvastam. A tv-ben is hangoztatták már de annak nem hiszek:)

És ami az immunrendszer dolgot illeti. A wikipédián azt is biztosan elolvastad hogy a nagy influenzajárványok (mint a kedvenc spanyolnáthád vagy a H1N1) akkor tudtak kirobbanni mikor az emberek testileg és szellemileg meggyötörtek voltak valami miatt. De hát persze neked van igazad az egészségi állapot ezt nem befolyásolja egyáltalán.. Higgyünk a reklámszövegnek...

2009. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
47%
Ja és ami a tetőzést illeti. Az influenza vírus minél hidegebb van annál életképtelenebb... És valószínű bárhogy is meg van zavarodva az időjárás, télen nemlesz indiánnyár...
2009. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!