Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi igaz abból, hogy Európában...

Mi igaz abból, hogy Európában eddig 6,5 millióan oltatták magukat, ebből 2 millió CSAK a magyar?

Figyelt kérdés
Mert ez így durván hangzik, de több felől is hallottam.
2009. dec. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
32%

Elnéző és egyben szánakozó mosollyal olvasom frusztrált éned dühkitöréseit, érvnélküliséged, illetve silány érveid mocskolódó szavakkal történő pótlását.



Először is azt szögezzük le hogy én hülyeségnek tartom a videót (egy jó részét legalább is). Csak arra voltam kíváncsi hogy ha már mindent szart elhiszel akkor ezt is beveszi-e a hülye agyad.

Másodszor is AZT kértem hogy 1 baszott kérdésre válaszolj te tetű kertén!!!!!!

VÁLASZOLTAM, KEDVES JÖVŐBELI NOBEL DÍJAS .:-)))) Nem tudsz olvasni? Szánalmas hogy az ilyeneknek szólás szabadságot adtak.

DE JÓ VOLNA-UGYE- HA HATALMADBAN LENNE TILTANI, VAGY BÜNTETNI A TŐLED ELTÉRŐ VÉLEMÉNYŰEK SZAVÁT.?:p:p :p:p BÁR VOLT SOKSZOR ILYEN A VILÁGTÖRTÉNELEMBEN. CSAK A FASIZMUST ÉS A KOMMUNIZMUST-SZOCIALIZMUST EMLÍTENÉM KIS DIKTÁTORJELÖLT-BIOLÓGUSJELÖLT. :-)) FESTENI NEM SZOKTÁL?? BAJUSZOD -ESETLEG- VAN?? :-))

És mi az hogy nem tudtam mi a spanyol nátha??:D Ne röhögtess már ki. Ezek olyan alapvető dolgok mint a tej meg a kenyér.

ÚGY ÉRTED, HOGY MINDEGYIKET A KÖZÉRTBEN LEHET KAPNI?? :-) :p:p

Na de ezeket félretéve összefoglalom a válaszod lényegét: Azért kellet 2millió magyarnak magát egy ismeretlen eredetű, szinte teszteletlen vírusos

VÍRUSOS? KIS BIOLÓGUSOM, A VAKCINA ELÖLT VÍRUST VAGY VÍRUSRÉSZT TARTALMAZ.vegyszerrel beoltani hogy néhány amúgy is beteg hülye ne haljon meg?? ELMEGYÓGYÁSZATI LELETEID VOLTAK A MEGHALT EMBEREKRŐL, HOGY HÜLYÉK?? HMM. ELLOPTAD A KEZELŐORVOSODTÓL ŐKET?? DE ENNÉL A MONDATNÁL KEVÉS UNDORÍTÓBBAT ÉS GUSZTUSTALANABBAT MONDHATTÁL VOLNA. DE AZÉRT SEJTEM, HOGY HA RÁHAJTASZ, AKKOR SIKERÜL.+ JAVASLOM, HOGY EZT A MONDATODAT ÍRD MEG LEVÉLBEN AZ ELHUNYT KISMAMÁK FÉRJEINEK ÉS BESZÉLJ MEG VELÜK EGY TALÁLKOZÓT A TÉMA RÉSZLETES MEGVITATÁSÁRA.ÉRDEKES DOLOG JÖNNE KI BELŐLE.

Ez most logikátlan vagy logikátlan? Basszus kb. 2 hónap alatt 30 valahány ember halt meg. Ez mi a lófaszt számít??HA VALAMELYIK KÖZELI ROKONOD KLÖZTÜK LENNE, AKKOR IS EZT MONDANÁD??? Túlnépesedés van.MAGYARORSZÁGON? EZ VALAMI ÚJ ADAT??? :-)) SAJÁT FORRÁS:: :-)) :p:p Ezért legyen esetleg több tíz- vagy százezer idegileg károsodott kisbaba EZT KI ÁLLÍTJA?? MILYEN TÉNYADATOKKAL TÁMASZTOD ALÁ??? mert a hülye anyjuknak bemesélték hogy jót tesznek?

CZEIZELNÉL IS JOBBAN ÉRTESZ A DOLOGHOZ?? DUPLA NOBEL DÍJ ASPIRÁCIÓ????kezelésüket a TE adódból IS fogják fizetni...

A TE KEZELÉSEDET IS ABBÓL...:-)) NEM AZ INFLUENZÁRA GONDOLOK. :-))

Jah és amire kíváncsi voltál. Azt hogy az oltás nem megbízható (vagy is hogy az is megbetegedhet aki beoltatta magát PERSZE, EZT, AKI PICIT IS ÉRT HOZZÁ, TUDJA. A VÉDETTSÉG KB 80-90 %-OS. DE HA A BEOLTOTT KAPJA MEG, AKKOR KÖNNYEBB, GYORSABB ÉS SZÖVŐDMÉNYMENTES LESZ A GYÓGYULÁS) az ANTSZ honlapján olvastam. MÁSOLD MÁR BE IDE A VONATKOZÓ SOROKAT. :-)))A tv-ben is hangoztatták már de annak nem hiszek:)

És ami az immunrendszer dolgot illeti. A wikipédián azt is biztosan elolvastad hogy a nagy influenzajárványok (mint a kedvenc spanyolnáthád vagy a H1N1) akkor tudtak kirobbanni mikor az emberek testileg és szellemileg meggyötörtek voltak valami miatt. 1968-69-BEN MI GYÖTÖRTE ANNYIRA AZ EGÉSZ EMBERISÉGET????

De hát persze neked van igazad az egészségi állapot ezt nem befolyásolja egyáltalán..DE, RÉSZLEGESEN IGEN. DE AZ INFLUENZA FERTŐZÉSHEZ SEMMI KÖZE. AHHOZ IGEN, HOGY NEHEZEN, VAGY KÖNNYEN GYŰRI LE A SZERVEZET.

2009. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
32%

Ja és ami a tetőzést illeti. Az influenza vírus minél hidegebb van annál életképtelenebb...

ÉRTEM. EZÉRT VANNAK AZ INFLUENZAJÁRVÁNYOK MAGYARORSZÁGON DÖNTŐEN JÚNIUSBAN, JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN. :p:?p:p:p

És valószínű bárhogy is meg van zavarodva az időjárás, télen nemlesz indiánnyár...

METEOROLÓGIÁVAL IS FOGLALKOZOL??? MERT ANNAK SZAKÉRTŐI SZERINT 10 NAPNÁL TÁVOLABBRA KEVESEBB MINT 10 % VALÓSZÍNŰSÉGGEL ADHATÓ CSAK ELŐREJELZÉS. :-))

ÉS MINT EZZEL FOGLALKOZÓNAK -MERT ANNAK TARTOD MAGADAT- ILLENE TUDNOD, HOGY MAGYARORSZÁGON AZ INFLUENZAJÁRVÁNYOK ÁLTALÁBAN DECEMBERBEN KEZDŐDNEK ÉS TAVASZIG IS ELTARTHATNAK.A H1N1 ELŐBB KEZDŐDÖTT ÉS EZIDÁIG NEM OLYAN MÉRETŰ, MINT AMILYENNEK VÁRTÁK. TEGYÜK HOZZÁ, HOGY SZERENCSÉRE.DE EZ SOSEM JÓSOLHATÓ MEG ELŐRE.

SZERINTEM VÁLASSZ MÁS SZAKMÁT. :-))VAGY TANULJ TÖBBET. :-))

2009. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha abba hagynád szánalmas kapálózásodat azon célod felé hogy kinyögj egy értelmes mondatot? Egyértelmű hogy csak arra reagálsz és csak olyan formában amire és ahogy éppen sikeredik. Kicsit gyanús továbbá hogy folyton információim hitelességét vitatod hogy épp valamibe bele tudj kötni. Pedig egy kicsit is hozzá értő ember számára evidens hogy a te mondandód a hiteltelen, nem véletlen, hogy nem érdeklődöm a forrása után hisz nem kívánom hogy itt reklámozd a vicclapjaidat. Mivel értelmes vitát nem lehet veled folytatni most már TÉNYLEG feladom. És akár mit írsz erre megpróbálom magam nem felhúzni elkeseredett jajveszékeléseden melynek célja, hogy valaki figyeljen rád. Nyilvánvaló hogy az az ember aki egy ilyen mérget reklámoz, normális nem lehet...
2009. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
52%
PICI DIKTÁTOROM,MAGADAT BIOLÓGIÁHOZ ÉRTŐNEK KINEVEZŐ, ÉRVEKET INDULATOKKAL HELYETTESÍTŐ,ÉRVEK HELYETT MÁSIKAT FIKÁZÓ, ÉRDEMI VÁLASZT ADNI NEM TUDÓ, TÉNYADATOK NÉLKÜL FRÖCSKÖLŐDŐ EMBERTELEN MEGJEGYZÉSEKET TEVŐ EMBERFORMÁJÚ LÉNY. FELSOROLTAM PÁR SZAKEMBERT, SZAKEMBERCSOPORTOT NEVEKKEL ÉRVEIM ALÁTÁMASZTÁSÁHOZ. TE EHHEZ HOZZÁTETTÉL NULLA NEVET ÉS NULLA SZAKMAI FÓRUMOT, AMELY A TE ÁLLÁSPONTODAT KÉPVISELI. EBBŐL LEVONTAD, HOGY NEKED VAN IGAZAD. ERRE NEMIGEN LEHET MIT MONDANI. AKI ESETLEG OLVASSA AZ ITT LEÍRTAKAT, MAJD ELDÖNTI MIT OLVAS KI EBBŐL.DE JOBB VOLNA, HA VALAMI MÁS SZAKMÁT VÁLASZTANÁL, A BIOLÓGIA NAGYON NEM MEGY NEKED. SZOMORÚ, HOGY AZ ÉN ADÓMBÓL -IS- FINANSZÍROZZÁK A HIÁBAVALÓ KÉPZÉSEDET. MOST -EBBEN A VÁLASZOMBAN- ÉN IS A SZEMÉLYESKEDÉSSEL FOGLALKOZTAM, HISZEN SZAKMAI, ÉRDEMI VÁLASZOK HELYETT EZT AZ UTAT VÁLASZTOTTAD.
2009. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%

CSAK NÉHÁNY SZAKMAI TÁMOGATÓ, KORÁBBAN MÁR EMLÍTETTEM KÖZÜLÜK, DE TUDNÉK MÉG FELSOROLNI (EZEK SZERINTED TERMÉSZETESEN NEM ÉRTENEK HOZZÁ, BUTÁK, OSTOBÁK, HÜLYÉK, STUPIDOK ÉS A NÉPESSÉGCSÖKKENTÉSBEN ÉRDEKELT ELMEBETEGEK):


Kertai Aurél, a Budapesti Orvosi Kamara Háziorvosi Szekciójának vezetője.


----------------------------------------------------------

A Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikák tanszékvezető professzorai, a Szülészeti és Nőgyógyászati Szakmai Kollégium és a Magyar Nőorvos Társaság vezetőségi tagjai december 13-án kiadtak egy közleményt, mely szerint a járványban a várandósok a legveszélyeztetettebbek, ezért "valamennyi hazai és nemzetközi szakmai szervezet állásfoglalása ma már egyértelmű: a járvány továbbterjedése, a súlyos, halálos szövődmények csak a védőoltással előzhetők meg, a védőoltásnak nincs alternatívája".

----------------------------------------------------------


Az Infektológiai Szakmai Kollégium november 23-i álláspontja szerint a vakcina 1-3 éves gyermekek számára is biztonságos és hatékony, és bár az oltóanyag várandós nőkben történő alkalmazásával nincs tapasztalat, semmi nem utal arra, hogy anyai vagy magzati károsodást okozna. "Az idő fogy. A megoldás pedig itt van a kezünkben - csak élni kell vele és be kell adni a védőoltást" - áll a szakmai kollégium kiadványában.


----------------------------------------------------------


Dr. Czeizel Endre


----------------------------------------------


Dr. Falus Ferenc országos tiszti főorvos

-------------------------------------------------


Dr. Hidvégi Edit gyermek tüdőgyógyász, egyetemi adjunktus


-----------------------------------------------


TE KIKET TUDSZ A SAJÁT VÉLEMÉNYEDEN KÍVÜL MEGNEVEZNI???:-))

ÚGY ÉRTEM SZAKMAILAG ÉRTÉKELHETŐT. :-))

ÉS MOST JÖHET MEGINT AZ ÉRVNÉLKÜLI MOCSKOLÓDÁS, VAGY AZ, HOGY TE ILYENEKKEL NEM VITATKOZOL, MERT HÜLYÉK ÉS EVIDENS, HOGY MARHASÁGOKAT BESZÉLNEK, HISZEN MÁST MONDANAK MINT TE.. :-))

2009. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Érdekes csörte volt.
2009. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Én is végig olvastam. Csörtének indult,de végül kiderült, hogy egy Mengele szerű nagy arcú biológusjelölt erőből próbált vitatkozni egy humanistával.
2009. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!