Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelygomba ellen jó ha a...

Hüvelygomba ellen jó ha a hüvely vízzel tisztítva van?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta a hüvelygomba ellen küszködök! Eddig nem igazán hatott egy gyógyszer sem! Ha vizet locsolok a hüvelybe az nem baj? Egyik csaj így csinálta és (tudom hogy undorítón hangzik) a fehér folyása darabokban jött ki aztán kb 1 hónapig semmi panasza nem volt. Ha én ezt megcsinálom majd a canesten kombi uno tablettát felteszem utána és veszek be egy antibiotikumot akkor több esélye van hogy elmúljon?

2014. márc. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne barkácsolj házilag magaddal, én is így szívtam meg, 4 éve szenvedek, menj el egy jó magándokikhoz aki lehetőleg holsiztikus szemlélettel dolgzik vagyis nemcsak gyógyzserrel töm, esetleg ha gombával küzdesz Candida diéta is hasznos lehet

tudok ajánlani egy orvost Dr Pusztai Zoltánt ha pesti vagy kecskeméti vagy. Jobbulást

2014. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az antibiotikum alapból bakteriális fertőzésre való, nem gombára. A folyás egyébként is kijön, nem kell hozzá öblíteni a hüvelyt. A legérdemesebb orvos által felírt, célzottan a kórokozóra való, helyi - ha szükséges szisztémással kiegészített gyógyszer használata, majd hüvelyflóra visszaállító kúra. Ez lehet probiotikus hüvelykúp/hüvelytabletta. Közben tisztasági betét használata, pamut fehérnemű - nem tanga. Amíg darabos a folyás, érdemes időnként intim törlőkendővel letörölni. Közben figyelni kell a bő folyadékbevitelre, minél kevesebb cukor és szénhidrát fogyasztására!
2014. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmit sem szedtem sem használtam és magától elmúlt 2 hét alatt.Addig majd meghaltam úgy viszkettem.
2014. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Micsoda gondolatok...

Nem, a hüvelyt semmivel nem szabad belülről tisztítani (kivéve persze a célzott hüvelykúpok)

Azt meg végre fel kellene fogni, hogy MIÉRT alakul ki a hüvelygomba és nem az orvost hibáztatni! Táplálkozz rendesen, első körben pedig diétázz fél évig. Mellette persze mehet a hüvelykúp. De önmagában ne várj csodát. De víz??? Gombáról beszélünk nem valami kis piszokról a kezeden....

2014. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!