Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koromgombam van januar ota,...

Koromgombam van januar ota, azota lenott a kormom de alatta az uj korom is gombas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
loceryl koromlakkal kezeltem, de a sok reszelestol mar nagyon elvekonyodott a kormom. 2 nagy labujjamon van az egyiknek szinte mar csak a szelen a masik meg szurkes szinu de nem erdes. mit tegyek????

#SOS koromgomba #es loceryl koromlakk
2014. márc. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz tenni...próbálj meg más hatóanyagú szert beszerezni. Azonkívül cipőket kifertőtleníteni, naponta tiszta zoknit venni etc. Én már évek óta kínlódok vele. Azt olvastam hogy van olyan gyógyszer, amit be kell venni, és az 2-3 hónap alatt véglegkiöli belőled ezt a gombát. Persze mindaddig, amíg valamelyik cipőd újra nem fertőz. Ja és a szer adagja 60000.- ( hatvanezer)Ft. ( volt kb 10 éve) De kérdezz rá a bőrgyógyásznál, van e újabb valami.
2014. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nailner szerinted hatasos lehet?
2014. márc. 25. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Használtam és szart sem ér.
2014. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha január óta kezeled még csak, akkor ne várj gyógyulást. Egy évig feltétlenül kell kezelni, de az is lehet még tovább is. Folytasd a kezelést és ha elfogy a Loceryl, akkor írass fel másikat. A gyógyszeres kezelés tönkre teheti a májadat.
2014. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!