Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy betegítsem meg az osztály...

Hogy betegítsem meg az osztálytársam? 13/L

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nagyon nem bír és narancslét öntött az innivalómba pedig allergiás vagyok a narancsra..Hogy bosszuljam meg? Én valahogy meg akarom betegíteni hogy ne kelljen az arcát néznem pár napig..:/
2014. ápr. 2. 15:35
 1/9 anonim válasza:
100%
felejtsd el...ha mégegyszer olyasmit tesz amiről tudja hogy neked abból egészségügyi problémád lehet az a gyógyulásodtól függően( 8 napon belül szándékos veszélyesztetés vagy könnyű testisértés,8 napnál tovább szándékos veszélyeztetés és súlyos testisértés )vádjával feljelented a szüleid társaságában de neked legyen eszed!!!
2014. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne betegítsd meg,ez nagyon gyerekes hozzáállás, azért mert ő ilyen szemét veled, nem kell neked is annak lenned, visszakapja ő még kamatostól!
2014. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "legközelebb", hanem most kellene a szüleidet beküldeni az ofőhöz. Ha tényleg allergiás vagy, az nem diákcsíny.
2014. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell neki visszaadnod, semmi értelme nem lenne.

Amúgy nézd én nem vagyok az árulkodás híve, sőt.. De ezért szerintem minimum a szüleidnek meg az osztályfőnöködnek szóljál. Teljesen mindegy, hogy mit csinál a másik, ilyenekkel nem kell szórakozunk, hogy olyat teszünk az ételébe/italába, amire allergiás, és akár komoly baja is származhat belőle.

2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nem szórakozunk
2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kapart a torkom és nehezen vettem levegőt de nem szóltam senkinek...akkor csak mégjobban rámszállna. Holnap jön suliba mert beteg és már félek :( Ha nem tettekkel, akkor szavakkal biztos hogy bántani fog..
2014. ápr. 2. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:

De érted, hogy ez nem olyan dolog, hogy 'csesztet az osztálytársam, mindig beszólogat, meg elveszi a tollaimat'?


És következőleg mit fog csinálni szerinted, hogy ha most eddig ment? Nem fog jobban csesztetni, ha most elmész szólni szépen anyukádnak, hogy holnap menjetek be az osztályfőnökhöz beszélgetni erről a gyerekről.

2014. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem játék, szólja szüleidnek hogy ez történt, majd ők intézkednek a továbbiakról!
2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azzal "bosszulnád" meg a legjobban,ha szólnál az ofőnek, hogy szóljon a szüleinek.Akkor majd előveszik és leszidják.Az egészségedet veszélyeztette,ez már nem játék!
2014. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!