Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hányós hasmenéses betegségek...

A hányós hasmenéses betegségeknél a hányinger után mennyi idővel következik be a hányás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, de komolyan érdekel. A hányás előtt mennyi ideig van hányingerünk? És hasfájás is van előtte? (csak kiskoromban voltak ilyen betegségeim, csak most kiváncsi vagyok) És nem feltétlen a szalmonellára gondoltam.

2014. máj. 8. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez változó.

de én pár órát saccolnék.

2014. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdekel-e még de én leírom az esetem.:)

Egyik nap jól megebédeltem, aztán a szokásos telített érzés, semmi extra. Aztán vacsora előtt még mindig éreztem ezt, ekkor már kezdtem gyanakodni, hogy valami nincs rendben, nem is ettem este semmit emiatt. Nem gondoltam, hogy beteg vagyok és hányás lesz a vége, ezért lefeküdtem aludni olyan 21-kor, ekkor már kicsit hányingerem volt. Éjjel 23-kor felébredtem, akkor már szörnyen voltam, rá 2-3 perccel már ki is hánytam mindent.

Másnap ittam egy teát, fél óra múlva megint jött a hányinger, és kb 2 perc után megint hánytam.

2014. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 1. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!