Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Helicobacter pylori! Akinek...

Helicobacter pylori! Akinek van/volt ez a fertözése, tapasztalt e büdös szájszagot a tünetei mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Tipikus tünete a sok böfögés mellett.
2014. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, én sem és a férjem sem tapasztalt!
2014. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Fertőzés.. az emberi lakosság egy jó részénél jelen van.


Nem kell valami komoly kórokozóként tekinteni rá ami megkeseríti az életet, ki kell gyógyulni belőle gyógyszerekkel mert különben gyomorfekélybe fog belehalni az ember..


Normálisan kell élni, nem műkajákat meg cukrot enni, és akkor a helico-val sincs semmi.


Legalábbis elvileg :D

2014. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem éltem műkaján és semmi egyéb mégis gyomorfekélyem lett...
2014. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Én műkajának nevezem a búzát, de ilyen szempontból még a rizst is, tejtermékeket.


Tényleg van alapja a H. pylori és a gyomorfekély témának?


Vagy van alapja: búzaevőknél?


Egy csomó ember hordozza amúgy, főleg rosszabb higiénés körülmények között mégsincs mindenkinek gyomorfekélye.


Jó, most nem zárom ki hogy van összefüggés, egy csomó embernél nincs súlyos betegség pedig minden nap glutént esznek, úgyhogy ezek a kérdések nem egyszerűek tudom..

2014. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki hordozza, nemcsak egy csomó ember, a gyerekek több, mint 50%-nál a gyomorban is jelen van, csak náluk valamiért ritkán okoz tünetet, függetlenül a táplálkozási szokásaiktól.
2014. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! kérdésem még az lenne, hogy hogyan lehet megszabadulni a borzalmas szájszagtól?

már bele vagyok betegedve ,3 -4 szer mosok egy nap fogat, a nyelvemet is lesikálom, legalább 2 óránkét öblögetem szájvízzel, a munkahelyemre is hordom magammal de semmi eredmény ugyanolyan büdös mint előtte!

2014. máj. 22. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenki hordozza (ja, én is ezt vallom, nem a baktérium jelenléte a kóros) akkor miért a nyugati étrendet követők kapnak közben fekélyt?


Kérdező, egyél ch szegényen, próbáld ki. Lehet egy csomó pozitív változást tapasztalnál meg.

2014. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól van, femina.hu


Ez az az oldal aminek azt sem kell elhinni ha egy cikkben kérdeznek, ráadásul a sima orvosi közhelyeket írják amúgy (helicobacterről).


De az nyilván feltűnt mindenkinek, ha máshol nem akkor a tudat peremén, hogy az orvosok segg hülék és kevés dologhoz értenek. Nyilván nem sok IQ kell antibiotikumot felírni egy baktérium 'fertőzésre', mondjuk ezt már egy 6 éves gyerek is meg tudja csinálni, problémát csak az vet fel hogy ha bennem is van helicobacter akkor nekem miért nincs fekélyem (meg nem is lesz) illetve hogy akkor megéri-e az antibiotikumok mellékhatásait eltűrni.


Persze megéri, erre ez a válasz, hát már akinek :D

2014. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!