Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek beteg? Már most...

Hogy lehetek beteg? Már most is szörnyen meg vagyok fázva, de anya csak 38.5, vagy annál magasabb lázzal nem enged suliba. Ja és ha folyamatosan hányok.

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a családorvoshoz egyedül. Anyád téved, nem 38,5 hanem 37,5 tekinthető határnak. A 38,5 már veszélyes. Apád nincs, vagy nagyszüleid ?
2014. máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan hánysz, akkor hogy a csudába mennél iskolába? Jobb lenne ha inkább orvoshoz mennél.
2014. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A folyamatosan hányok-ot úgy értettem hogy akkor nem enged anyu akkor nem enged suliba.Amúgy végül is vizesen kinn feküdtem a hidegben,és persze jól meghűltem,a lázam 39 fokos volt,meg elmentem a náthás nagyimhoz és folyton puszilgattam.Most már jól vagyok,de még mindig fújom az orrom.
2014. máj. 31. 21:37
 4/5 gungasam ***** válasza:
Ha direkt akarsz beteg lenni akkor valóban orvosra szorulsz,pszichiáterre.
2014. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne akarj beteg lenni
2014. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!