Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A normaflore sem segített a...

A normaflore sem segített a hasménésemen. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap 20szor voltam a wc-n .Nem viccelek. most már a 6. vagyok pedig még csak 10 óra van. Ma és tegnap is vettem be egy adag normaflore-t de semmi hatása. Tudtok ajánlani valami?

észrevétel: cocacola-t iszom kortyonként és amikor megszagoltam a székletem ( persze távolabbról ) akkor kicsit éreztem a cola illatát

sürgős lenne mert 2 nap mulva táborba megyek

Az elmúlt héten szédültem lázas is voltam és csak úgy spontán izomlázam is volt emellet kicsit most s érzek hányinger.



2014. jún. 5. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a normaflore-től csodát várni, nem fogja megfogni a hasmenést, inkább az utána való regenerációt segíti. Egy standard vírusos hasmenés simán eltarthat 3-4 napig. Széntablettát fogyasszál, és pihenés, ágyban.
2014. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem a normaflore semit sme ér viszotn a kaukázuisi kefir engem nagyoon helyre ak. egyik simerösöm 4 hétig szenvedett hasmenéssel antibiotikum kúra után,. már infúziót kapott de nem tudták rendbe tenni a bélrendszerét. A patikában egy gyóygszerész mondta neki a kaukázusi kefirt, két nap mulva már semmi baja nem volt, azóta én is azt vetem be ilyen esetben és mindig helyre is rakja.
2014. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Banánt egyél és a gyógyszertárban tudsz venni Bolus adsstringens nevezetű készítményt, megköti a baktériumokat a beledben és hamar elmulasztja a hasmenésed. Ha súlyosbodik, akkor egy sumetrolim kúra nem ártana.
2014. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Normaflore nem hasfogó. Az senkinek nem fogja elmulasztani a hasmenését.

A Normaflore egy jótékony baktériumokat tartalmazó készítmény. Amikor valaki elkap egy bizonyos fertőzést, vagy antibiotikumot szed, akkor sérül a normál bélflóra, kevesebb jótékony baktérium lesz a szervezetben, ami hasmenést, hányást, étvágytalanságot, stb. okozhat, illetve fokozhat, amennyiben egy eleve vírusos hasmenésről beszélünk. És a Normaflore arra jó, hogy ezeket a jótékony baktériumokat visszapótolja, így javulás érhető el, illetve ha pl. antibiotikum kúráról van szó, akkor ezek a tüneteket megelőzhetőek vele.

De ez hasmenést nem kezel.

Diétázni kell, háztartási keksz, ropi, főtt krumpli, párolt rizs. Tejet, tejterméket hanyagolni kell, ugyanis a tej fokozza a hasmenést. Sok folyadékot kell inni. Hűtött hideg vizet vagy tehát. A kólát személy szerint én nem ajánlanám. A hideg víz vagy a tea sokkal jobb helyette.

És ha elmúlt a betegség, akkor pedig fokozatosan lehet visszatérni a normál étrendre.

Normaflore-t pedig nyugodtan szedd végig.

Illetve ha 3-4 nap múlva a diéta ellenére sem javul a dolog, akkor pedig orvoshoz kell menni, mert akkor nem lehet kizárni az egyéb kórokozó lehetőségét sem, pl. baktériumét, és akkor már más kezelést kell kapnod.

2014. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vízben elkevert svédkeserű segített de napokig ittam mire lett hatása.
2014. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha bedobnék egy korty házipálinkát? az nem állítani kicsit helyre a gyomromat?
2014. jún. 5. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kórokozó általi fertőzésed, azon a pálinka nem fog segíteni, ugyanis nincs kórokozó ölő hatása. Max. hánysz egy jó nagyot. Kell az neked? Nem hiszem...
2014. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gyomorfertőzésed van, akkor segít a pálinka, de a beledig az már nem fog eljutni, szóval ott már nem segít.
2014. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igy ál páleszt de ha a beleidben van a probléma akkor az nem fog segiteni, a kaukázusi kefirt mindenképp probáld ki.
2014. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Érdemes hasmenékor kipróbálni a gyógyteákat diéta mellett.

Lósosdi,libapimpó ha görcsöl is akkor lehet keverni kicsi cickafarkkal.A lósodi teát ha egy két napig reggelente ehgyomorra iszod nem hiszem hogy nem segítene . 😊

2018. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!