Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lesz bajom, ha 3 hónapon...

Nem lesz bajom, ha 3 hónapon belül másodjára kaptam tetanusz-oltást? És egy éven belül harmadjára?

Figyelt kérdés

Legutóbb március 21-én, azelőtt pedig augusztus 14-én.

És ma, június 16-án.


2014. jún. 16. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták az utolsó balesetemnél, hogy 5 évente 1 elég, de, hogy baj e a sok, azt nem tudom.
2014. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad, hogy már kaptál tetanuszt?
2014. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, de adtak.
2014. jún. 16. 11:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom, nem adtak volna, ha ebből baj lehetne...
2014. jún. 16. 12:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Van okom aggódni?
2014. jún. 16. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggódni, ha szóltál, és mégis adtak egy újabb tetanuszt, akkor tudják az orvosok, hogy lehet adni. Persze, ha valami szokatlan érzést érzel, vagy hogy rosszul vagy, akkor természetesen keresd fel az orvost.
2014. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Az orvos mintha hülyének nézett volna, mert látta rajtam, hogy szinte betegesen aggódom. Először talán azt mondta, hogy nem kell tetanusz, de utána szerintem az aggodalmaim miatt beadatott egyet.

Csak nem engedte volna, ha bajom eshet tőle, még ha neheztelt is volna rám...

2014. jún. 16. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan, jól látod. :)
2014. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!