Alaptalan félelem?

Figyelt kérdés

Ma bérletet vásároltam egy idegentől, tudom nem kellett volna, sosem csináltam ilyen, kérlek ne savazzatok emiatt :/

Később persze kiderült hogy az illető hamisít. Sokat agyaltam, és az jutott eszembe, hogy elkaphattam esetleg tőle vmit, bár csak a bérletet fogtam meg, hozzá nem értem. Vagy hipochonder vagyok?


2014. júl. 14. 23:31
 1/2 anonim válasza:

Ezt egy orvos tudná igazán biztosra megmondani. Sokminden okozhat gyanút, pl. hogy milyen higéniai állapotban volt ez az idegen. A ruhája alapján milyen anyagi háttere lehet (ez azér lehet csak fontos, mert az anyagi hátterétől függően tudja magát egy egészségea szinten tartani, úgy értem ez alapján tudja magát ellátni gyógyszerekkel, ez alapján tud tisztálkodni rendesen. Úgy gondolom, hogy olyasfajta betegséget, mint az AIDS, vagy egyéb sajnálatos betegséget nem kaphattál el, maximum rühöt, vagy ehhez hasonlót, de ha mint mondottad nem érintetted meg az idegent akkor erre is nemet mondok. Én nem gondolom, hogy bármi bajod lenne, de ha biztosra akarsz menni keress fel egy orvost!

Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem alaptalan...
2014. júl. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!