Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 16 éves aggódó lány. Nemrég...

16 éves aggódó lány. Nemrég felfedeztem a nyakamon jobb oldalt 2 csomót. Nem fájnak, de a nyakam szokott fájni néha. Félek hogy esetleg rák. Ugye nem az?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
nekem is van,azok csak forgók ha jól tudom
2010. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyenem. Tisztára paráztam, de kiderült, hogy csak a gyulladt fogamat jelezte. Az a nyirokcsomód, nyugi.
2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj!Nekem bal oldalt van hasonló csomó.Elmentem orvoshoz és nem mondott rá semmit.Szerintem semmi komoly.
2010. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én nem tudom miaz. De szerintem ha elmész orvoshoz nem veszítesz semmit. Sőt inkább menj el. Akkor jársz a legjobban.
2010. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

21 vagyok, én is nemrég találtam egyet a nyakamon. voltam orvosnál, azt mondta, hogy semmi komoly, de azért, ha két hét múlva nem múlik el, akkor menjek vissza. Nem múlt el, visszamentem. Változatlanul azt mondta, valószínűleg semmi gond, de azért adott beutalót vérvételre.


A lényeg, hogy ne aggódj, de azért menj el orvoshoz.

2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szija!nekem is van 5eve kb,azok megnagyobbodott nyirokcsomok!nekem egy 2cms van meg allitolag 10kisebb,ultrahanngal neztek meg!de semmi komoly,nekem is sokat faj:-( es amikor folfedeztem egesznap bomboltem amig ki nem derult,hogy semmi komoly,mar annyira rettegtem,hogy aludni sem tudtam jol,es nekem azota sem mentek lejjebb szoval mindig nagyok!!! 21/L
2010. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia.Nem szeretnélek megijeszteni, de feltétlen menj el orvoshoz ele, és ha leakar rázni akkor se hagyd magad, mert komoly is lehet!A nyakon rengeteg nyirokmirigy van,és könnyen begyulladhat!Sőt..

Most mesélek mást!édesanyámnak szeptemberbe ugyan ez volt a panasza, októberre kapott időpontot sebészetre, mert nem múlt neki, nemtudták mi az!Akkor vettek mintát, kiderült, hogy rákos áttét, ami a tüdőből indult ki!Novemberben belehalt sajnos!

Egyszerűen tünetmentes volt!Soha semmi baja nem volt, és egy diónyi csomó jelezte csak hogy nagy a baj!

Mindenképpen menj el, minden elváltozás a testen egy jel, hogy valami nem stimmel!

És tényleg na hagyd magad, ha leakarnak rázni, mindenkinek joga van a teljes kivizsgáláshoz, !Sajnos anyut is lepasszolták mondván hogy megfázott, és begyulladtak a nyirokcsomói!

Sok sikert, és szorítok hogy minden oké legyen!Azért majd írd meg mitől volt!

2010. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos, első lépésben úgyis vérképet kér, abból meg látszik, ha baj van. De nem szabad hagyni, főleg, hogy úgysem nyugszol meg, amíg az orvos meg nem nyugtat. Barátnőmnek egy dudor volt, egyre nőtt, nem tudtam elrángatni dokihoz. Akkor ment el, mikor már nem tudta a fejét balra fordítani. Eredmény: pajzsmirigy-rák, kemóval,sugárral. Pozitív hozzáállással mára már tökéletesen kigyógyult.
2010. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Asziszem gondolom h mire gondolsz.

Ilyenek nekem is vannak,2x is elmentünk orvoshoz,de azt mondták hogy ez jóindulatú ezért nem halok bele.

Menj el orvoshoz!

2010. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. jan. 9. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!