Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Elég nagy önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Elég nagy önbizalom hiánnyal küzdök, és szeretném, ha valaki őszintén tudna választ adni a problémámra. Van megoldás?

Figyelt kérdés
3. babámmal vagyok állapotos nem sokára megszületik.A párommal mondhatni van nemi életünk , egész gyakori , de egyre jobban úgy érzem , mintha ez mind2-nek csak rutinossá vált dolog lenne.Én elég szégyenlős vagyok főleg ilyen állapotban...igaz már inkább csak orális sex szokott lenni köztünk a baba miatt , de őszinte legyek lassan annyit nem merek megtenni , hogy melltartóban mutatkozzak előtte vagy esetleg bugyiban , nem érzem magam már csinosnak.*****[A lényeg: szeretném megtudni , hogy van-e olyan anyuka aki a terhessége után újra annyira formába tudta magát hozni , hogy mondjuk pl. a megereszkedett melle is feszesedett volna , ill. fenék , has megoldható-e kemény eddzéssel és étkezéssel , hogy visszahúzódjon és szép izmos legyen , vagy ezen már max csak a plasztikai műtét segíthetne?A striák mennyire halványodnak el , esetleg napozás , szolizás segít rajta vagy csak rontana?Légyszi írjon valaki...a férjem előtt is szégyellem magam illetve a gyerekekkel sem merek elmenni strandra , fürdőzőkbe.(azt sem szeretném , hogy a gyermekeimnek a későbbiekben szégyenkezniük kelljen miattam , ha dagi maradok stb.)]*****

2014. júl. 6. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen formába lehet hozni magad! :))

A striák nem múlnak el, de halványodnak...

Nem kellene szégyellned magad, a férjed tisztában van vele, hogy terhes vagy! Biztosan nem várja el hogy lapos hasad legyen! :D

2014. júl. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén fogalmam sincs.


Esetleg keresel neten "Alakformálás szülés után" fogalmakra hátha találsz valami cikket aminek van értelme vagy hasznos.. ennyit tudok mondani. Esetleg még valami fórumot is találhatsz ami erre szakosodott. Bocsi de ez az amihez tényleg nem értek :D

2014. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát a férjed szerintme megérti hogy szülés stb.A gyerekeid még ha a világ legjobb anyukája vagy/leszel akkor is "cikinek" fognak tartani..:) Ez a kamasz korral jár..:) Ha szép vagy és sokan megnéznek az a ciki ha kicsit ducibb vagy az a ciki..:) De ez elfog múllani..ez mindenki életébe bekövetkezik szóval ne aggódj:)
2014. júl. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a jó alak visszanyerhető. ha a striák kialakulnak eltüntetni nem lehet őket. edzésben meg étkezésben testépitős cikkeket olvasgass és ne h.ülye női oldalakat...
2014. júl. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond , hogy mindig mindenhol olyan dolgokba bukkanok bele , hogy terhesség alatt sem árt tornázni meg edzeni stb. Egy a gond , hogy mindig beskatulyáznak veszélyeztetett terhesnek , mert kb. fél méter magassági különbség van köztem és a párom között ,és első baba óta még azt is mondják , hogy az elevitet se nagyon szedjem és minél kevesebbet mozogjak , legalábbis ami erőltető(nagyobb sétákat is kerüljem) Én 154 cm vagyok pár 202 :D hát igen , de nem ez a lényeg , szóval terhesség mellett nem nagyon lehet sportolnom és emiatt aggódok , hogy mostanra már nagyon szét vannak csúszva a dolgaim.:( cici miatt aggódok nagyon meg has miatt , hogy a bőr tud-e annyit visszafeszesedni...vagy lógni fog?
2014. júl. 6. 02:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg önbizalom hiányod van. Azt nem tudom, hogy mi a megoldás, de abban biztos vagyok, hogy a terhességed miatt most túl érzékeny vagy.

Tudjuk, hogy a szülés megváltoztatja a nők testét. A férjed akkor is szépnek fog látni, ha te csúnyának látod magadat. Szerintem inkább a parázással, és szégyenlősködéssel ártasz a kapcsolatotoknak. Az ellen biztos nincs kifogása, hogy megduzzadtak a cicik. Hidd el a többi sem zavarja. A szexet meg dobjátok fel. Vegyetek játékokat, próbáljatok ki új dolgokat, legyetek nyitottak egymás ötleteire.

36F

2014. júl. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Minden megoldható sportolással, alkat kérdése is.

Egyébként ő csinál neked annyi gyereket, gondolom tudja, hogy a szülésnek mik a mellékhatásai.

2014. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj! Én kb 4 éve küszködtem ezzel a problémával hozzáteszem 4 gyereket szültem. Soha nem maradt rajtam felesleg mert az utólsó percekig mozgásban voltam. Igaz ez alkattól is függ hogy kimire hajlamos de szerintem ha szülésután is mozogsz lemegy a felesleg. A lényeg nehagyd el magad. Öltözz csinosan ápold magad ugyanúgy mint a gyerekek előtt tetted. Adj magadra és a párod előtt egyáltalán neszégyeld magad. Ő igy is szeretni fog ha egy kis felesleg marad rajtad.
2014. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!