Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye milyen jó hogy nem...

Ugye milyen jó hogy nem oltottátok be magatokat h1n1 ellen?

Figyelt kérdés
Bebizonyosodott hogy média pánikkeltése volt...
2010. jan. 16. 14:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jah, és ha beoltatja valaki magát még attól simán elkaphatja..
2010. jan. 16. 14:15
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
én most oltottam be magam.se jobb, se rosszabb.
2010. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Plaga ***** válasza:
40%
Jut eszembe srácok, aki be akarja oltatni magát, az szóljon nekem és ingyen elrendezzük egy "hülye marha vagy" beoltással.. :DDD Én se oltattam be magam, sajnos a H1N1 szövődményétől nyúlszájam lett és a fiókomban tartom....
2010. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Én Eü ben dolgozom, így beoltattam magam, de nem is bánom, mert az osztályunkon 2 gyerek is lehunyt h1n1-ben!Csak az nem lett felfújva!Sőt és egy szoc intézményben dolgozom, ahol rengeteg ellátott van, és igen sokan szegedre kerültek tőlünk is az ellátottak közül, mert az egész intézményben tombolt a h1n1 decemberben!Nem bánom az oltást!Így megóvtam a családomat is!
2010. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Plaga ***** válasza:
71%

Én még mellékesen hozzátenném, hogy egy ismerősöm (nyugodjon békében) sajnálatos módon asztmás rohamot kapott azután amikor megkapta a H1N1 elleni oltást, megfulladt. Egyáltalán nem csináltak belőle semmiféle ügyet. Miért?


Az Omninvest vezetői nem oltatták be magukat és a családjukat sem. Miért?


Egy ismerősöm sem halt meg H1N1-ben. Szintén miért?


Úgy kellett volna felfogni mint egy sima influenzát. Mert az is. Sima influenzát aki elkapta (több 10 évekre visszamenőleg) mindenki túlélte? Azt nem fújták fel és megint miért? Gyalázatosnak gondolom...

2010. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Én és kb az egész családom beoltotta magát, a suliban nagyon sokan kapták el,még a tanárok is de a családban senki nem lett beteg.... minem bántuk meg:)
2010. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Plaga ***** válasza:
Végülis ha belegondolunk jó kis placebo lett :D
2010. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Placebó?? Nem azért nem kaptam meg a fertőzést mert tudatosan azt hittem véd az injekció!Hanem mert tényleg védettséget okozott a szervezetbe jutva!
2010. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Plaga ***** válasza:
0%
Ha így gondoljátok, akkor éljen sokáig :) Tartson még sokáig az Újinfluenza, hogy minél többen tudjátok ezt bizonyítani ;)
2010. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
egy beteget sem láttam. pedig nem vagyunk oltva. se budapesten, se győrben, pedig mindkét helyen sokat vagyok és mindenhol tömegközlekedek.
2010. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!