Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez valamilyen nemi...

Lehet ez valamilyen nemi betegseg?

Figyelt kérdés
Az ajkamon foginyemen kis pottyok vannak az inyemen evek ota ott van. Az exemnek volt hasonlo neha a vesemnel is szur sokat pisilek neha budos de a vizeletem nem csip. Az izuleteim is fajnak es a boromon kiutesek jelentek meg Lehet valamilyen nemi betegsegem?
2014. aug. 30. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem nemi betegség.


Vesefájdalom esetén lehetne az, de akkor nem csak büdös lenne a vizeleted, hanem úgy csípne, mint a veszett fene (volt egyszer egy vesegyulladásom, tudom, milyen az). Kiütést kb. bármi okozhat, ahogy izületi fájdalmat is. Ha nagyon aggódsz, akkor menj el orvoshoz, de ezek a tünetek több különböző betegség tünetei is lehetnek, vagy csak általános dolgok.

2014. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!