Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergia lehet tényéleg?...

Allergia lehet tényéleg? (kérem olvassák végig)

Figyelt kérdés

Múlt héten mandulagyulladásom volt,arra kaptam antibiotikumot,szedem is. A torkom már rendben van,viszont napok óta megállás nélkül fáj a fejem,főleg ha lehajolok,lefele tartom a fejem stb. A gyógyszertárban azt javasolták hogy menjek vissza az orvoshoz,mert ez homloküreg gyulladás valószínűleg. Elküldtek röntgenre,amit aztán mutogattak nekem ,hogy nézzem meg hogy nincs semmi baj. Mondom én aztán értek hozzá... Írtak fel gyógyszereket. megkérdztem hogy akkor konkrétan mi is a bajom? Allergia! És mégis mire vagyok allergiás? Azt nem tudjuk,de nem is fontos,szedje be a gyógyszert, a viszontlátásra!


Az lenne a kérdésem,hátha van itt valaki hozzáértő,vagy esetleg akivel már hasonló történt,hogy ez valóban allergia lehet? Milyen allergia jár ilyen tünettel? Se az orrom nem folyik,nem köhögök,nem tüsszögök... A fejem fáj,de az nagyon,sírni tudnék tőle,sőt sírtam is ma már néhányszor,mert rettenetes és fájdalomcsillapító hatására sem múlik el. Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. szept. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, a férjemnek ugyanez volt két hete. De ő tényleg allergiás a parlagfűre. Szóval előtte tüsszögött, szedte az allergia elleni gyógyszert és egyik nap arra ébredt, hogy fáj a torka, és nem érzi jól magát. A fejét fájlalta, és ő is ezt mondta, hogy ha lehajol akkor fáj nagyon. Harmadnap bedagadt az arca, akkor ment el orvoshoz. Az orvos azt mondta, arcüreggyulladás és allergia, írt fel antibiotikumot és allergia ellen is egy másik gyógyszert. Pár nap után elmúlt neki az egész, az allergia is. De aztán a torokfájást én is elkaptam tőle 3 nap múlva és még pár családtag. Szóval most van szerintem egy ilyen furcsa vírus, és biztos te is azt kaphattad el, ami esetleg ráment a fejedre is valahogy. Ha nem vagy lázas, akkor ne aggódj, az antibiotikumot szedd be, akkor el fog múlni. Igyál sokat és feküdj, próbálj ki valami másik fájdalomcsillapítót is. De ha nem múlik el 2-3 nap alatt vagy lázas vagy, menj vissza.
2014. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát. Ez érdekes. De akkor nem csak én vagyok így. K!öszönöm a választ
2014. szept. 24. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy majd most jön ki a náthád, én is benne vagyok ebben az őszi náthában, előszőr a torkom fájt nagyon két napig, majd jött a fejfájás, és rá pár napra erős nátha, köhögés, nátha előtt is tud nagyon fájni a fej, amig be nem indul.
2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!