Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek az ebolátol. Féltem...

Rettegek az ebolátol. Féltem a csaladon. Ne szóljatok le de ti hogy vagytok ezzel? Európa 75%a fertozott lesz.

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A tbc-től, veszettségtől nem félsz? Miért pont az ebolától?

Ami most van ebola, az fejletlen országokban is csak 50% halálozású altípus, a veszettség, ami itt is jelen van 99.9%, mert ketten már túlélték mesterséges kómában, azt hiszem.

2014. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
És a dihidrogén-monoxid mérgezéstől nem félsz? Az is egy elég komoly dolog.
2014. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
*kezelés nélkül
2014. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

Mivel én nem nézek/olvasok híreket szándékosan, én soha nem halok meg sem madárinfluenzában, sem hn1n1-ben, sem ebolában, nem ölnek meg a terroristák. Nem égek el atomháborúban amit Irán/Észak-Korea kezdett, nem rabolnak el az ufok.

Javaslom neked is ezt kérdező.

2014. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Jogosan félsz. Az ebola nagyon gyorsan terjed. Egyetlenegy ember behozta Európába és már több embernek meg vannak számlálva a napjai. És nem tudnak ez ellen tenni semmit. Van rá esély hogy Magyarországig is eljut. Már Spanyolországban tart
2014. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2014. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Joe001 ***** válasza:

OMFG

Ha Minden Médiában "túl dramatizált" dolgot elhinnék , ki se mennék a házból , sőt , még ott is veszélyben érezném magam :D

Valamiből meg kell élni a gyógyszer iparnak is , és az emberből is túl sok van :)

De az hogy veszélyben lennénk , .... nos annak az esélye biz a 50 % , vagy igen , vagy nem :D

2014. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Én már voltam veszett,voltam lebénulva 2x is többször majdnem meghaltam egy ebola aminek 50-50 esély....Nem kell félni mikor már ott lesz a szomszédba akkor elég ilyesmin gondolkodni addig meg ott vannak a mindennapi gondok ami miatt lehet félni pl: Holnap is be kell menjek dolgozni?

Nem emelkedik meg nagyon a lakás hitel?

Kifogom tudni fizetni a rezsit? A magyar lakosság ezektől jobban fél szerintem.

2014. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Engem ütött már el autó kétszer is önhibámon kívül.

Az idegbeteg,figyelmetlen autóvezetőktől sokkal jobban kell tartanunk mint az ebolától.

2014. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Amerikaiak fejlesztették ki a népesség kiirtására. Van gyógygszer de nem nekünk hanem az értéktelen fejeseknek, akik azt hiszik magukról hogy ők a világ urai. Na ezzel a vírussal ők is lesznek, mert csak nekik van ellenszerünk.

Mi nem vagyunk kiválasztottak.. Én nagyon is tartok tőle, nem kell sok idő mire ideér.

2014. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!