Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek az ebolátol. Féltem...

Rettegek az ebolátol. Féltem a csaladon. Ne szóljatok le de ti hogy vagytok ezzel? Európa 75%a fertozott lesz.

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A SARStol nem félsz? Pár éve úgy beijedtek tőle az emberek hogy repülőtársaságok mentek tönkre mert senki nem ment távol-keletre. Ma meg már nem is emlékeznek rá az emberek.

Ha utánajársz, megtudhatod hogy nagyon lassan terjed, nem fertőz amíg nincsenek tünetek, ezáltal kb az egyik legkönnyebben megállítható járvány. Sokkalta nagyobb az esélyed hogy tbcben vagy kanyaróban halsz meg minthogy ebolában - már ha nem ebolás emberek kezelésével/segítésével foglalkozol.

2014. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
"Spanyol lapok most olyan információhoz jutottak, miszerint az ebola Európába is megérkezett. A spanyol egészségügyi minisztérium megelőző intézkedéseket léptetett életbe, mert arra gyanakszik, hogy egy valenciai kórházban ebolával fertőzött pácienst ápolnak, aki egyébként kielégítő állapotban van. A tesztek még zajlanak, a minisztérium ugyanakkor felhívta a figyelmet arra, hogy senki ne essen pánikba." -Vagyis még nem biztos, hogy ebola!
2014. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Blooooow válasza:
Én is nagyon retegtem de mostanra mar rájöttem hogy nem lesz semmi baj
2014. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Baromság!
2014. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
10.09 21:44es, ezt ugye te sem gondolod komolyan? Hogy te veszett voltál, na persze... kivizsgáltattad magad dokival, és megerősítette? Mert ha ez igaz lenne akkor te már rég nem írogatnál ide. Most nem támadásból, meg bunkózásból írom, de elképesztő nagy IQbetyárok tevékenykednek ezen az oldalon :D
2014. nov. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!