Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergia teszt. Csak ezt a...

Allergia teszt. Csak ezt a bonyolultat lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Ekcémás a kezem. Bőrgyógyász (akihez a háziorvosom küldött) olyan allergia tesztet csináltatott volna, ami 1 hétig tart, minden nap be kellene menni (hátamon valami tapaszokat tesznek), nem szabad izzadni, és ott mosdani ??!! Ilyet még nem is hallottam. Biztosan van valami gyorsabb teszt. Hol próbálkozzak Budapesten?
2010. jan. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
van gyorsabb teszt is de azzal a pollen alergiákat lehet kideríteni.és nem tudom hogy a pollen allergia okozhat-e ekcémát.:S ez a rövidebb teszt 20percig tart.bemész leülsz és cseppeket tesznek a kezedre megbökködik a bőröd a csepp közepénél és várni kell 15 percet. aztán visszamenni. és megmondják milyen pollenallergiád van.
2010. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen még jó, hogy vállald el a hosszú tesztet mert ez a rövid nem ér semmit:S
2010. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha azt akarod,hogy kiderüljön nmi bajod akkor igen! Velem is ugyanez volt. Én fémallergiás vagyok. Először csináltak rajtam egy por,szőr,pollen allergia tesztet ahol vért vettek le és két héten belül megkaptam az eredményt.negatív lett,de az ekcéma ugyanúgy maradt.Utána megcsinálták ezt a tapaszos dolgot. Ráraknak a hátadra négy darab tapaszt ami szinte beteríti az egész hátad.Különbözű anyagok vannak rajta a fémtől kezdve a gumiig.. Szóval ezt rádrakják,beszámozzák és 1 hétig rajta kell lennie. Nem érhet hozzá se víz,se izzadság. Melltartót nem hordhatsz. Nem mindennap kell bejárnod hanem csak 1szer kell bemenned amikor már le is veszik.Utána pedig rá 1 napra,hogy bepirosodjon az a rész amire allegiás vagy!Ez nem fáj,ki lehet bírni!
2010. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtam nem négy volt, hanem vagy 24.
2010. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó is ez a teszt..főleg nyáron... mikor az izzadt hátadra teszik a tapaszt,majd leordítják a fejedről a hajat,hogy hogy merészeltél megizzadni "tee sszzar":D

én 1 nap után feladtam, de már meghalok az ekcémától... igencsak bevállalom:)

2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!