Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon félek. Elkaphattam a...

Nagyon félek. Elkaphattam a hányós virust?

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy barátnőmmel, aki a tali végén beközölte hogy tegnap előtt otthon hányt és fosott egyszerre és felváltva, tegnap meg még vizes hasmenése volt egésznap, de ma már jól van.

Órákat töltöttünk együtt, puszival köszöntünk, ráadásul egy nachos tálból ettünk.


Elkaphattam? vagy ha már jól van és ma semmi tünete nem volt, akkor már kiürült belőel a virus? nagyo féek mert bacilusfóbiám és emetofóbiám van. pszichologussal már eljutottunk oda hogy elmerek itthonról járni, de most rettenetesen félek :( ha elkaptam ennyi idő mig kijön rajtam? 1-2 nap?


Nem nyugtatgatást kérek és nem is riogatást, hanem tényleg értelmes választ, mert ha elkaphattam akkor inkább itthon ülök hétvégéig.


Ha elkezdek most vitamitn szedni de már lappang bennem a virus akkor azzal kiölhetem ugy hogy ki se jöjjön rajtam?


2014. nov. 18. 15:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ahh halleluja!! Én is emetós vagyok, egyszer feljött hozzánk sógornőm aki elkapott egy nagyon durva hányós vírust, és elkezdtem magyarázni, milyen rossz :D megnyikkanni nem mertem, nehogy elkapjam azt a szrt, mert nagyon könnyen terjedt. Amint elment kipucoltam a fél házat. Brrrr..
2018. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!